İclal Aydıngöz kimdir, İclal Aydıngöz kaç yaşında?

07.11.2021
763
İclal Aydıngöz kimdir, İclal Aydıngöz kaç yaşında?

İclal Aydıngöz kimdir, biyografi bölümünde İclal Aydıngöz biyografi sayfası ile karşınızdayız. İclal Aydıngöz kaç yaşında?, İclal Aydıngöz memleketi neresi, İclal Aydıngöz facebook, İclal Aydıngöz nereli, İclal Aydıngöz instagram, İclal Aydıngöz ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. İclal Aydıngöz kimdir? başlığımızın detayları..

İclal Aydıngöz Kimdir – İclal Aydıngöz Biyografi

 1988  İstanbul,Kadıköy doğumlu Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetim bölümünden i mezun olmuştur.Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Cihan Ünal, Müge Oruçkaptan, Nermin Tuğuşlu, Bülent Özveren, Rüştü Asyalı gibi kıymetli isimlerden diksiyon dersleri almıştır.

Çeşitli sektörlerde iş yaşamına başlayan İclal Aydıngöz, televizyon dünyasına adımını 2013 senesinde atmıştır. Özel kanallarda sunuculuk ve editörlük görevlerinde bulundu.

2015 senesinde mesleğinin zirve zamanında TRT’ye geçiş yapmıştır. TRT Haber’de ekonomi programları hazırlayıp sundu. TRT Haber ekonomi bültenlerinde ekonomi spikeri olarak yer aldı. TRT Haber’de özel dosya haberler, özel röportajlar gerçekleştirmiştir. Kariyerine TRT’de sunucu ve muhabir olarak sürdürmektedir.

İclal Aydıngöz, 2013 senesinde Özkan Aydıngöz ile evlenmiştir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.