İbrahim Güneş kimdir, İbrahim Güneş kaç yaşında?

07.11.2021
279
İbrahim Güneş kimdir, İbrahim Güneş kaç yaşında?

İbrahim Güneş kimdir, biyografi bölümünde İbrahim Güneş biyografi sayfası ile karşınızdayız. İbrahim Güneş kaç yaşında?, İbrahim Güneş memleketi neresi, İbrahim Güneş facebook, İbrahim Güneş nereli, İbrahim Güneş instagram, İbrahim Güneş ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. İbrahim Güneş kimdir? başlığımızın detayları..

İbrahim Güneş Kimdir – İbrahim Güneş Biyografi

İbrahim Güneş 1975 senesinde Nigde’de dünyaya geldi.Türk gazeteci, editör ve haber sunucusudur. Gazeteciliğie Ulusal Basın Ajansında 1997 senesinde bu yana  Tv8 haber merkezinde çalıştı. 2008 senesinin başında Atv’ye transfer oldu.  Hilal Ergenekon ile birlikte Sabah Kuşağı, Haber Programı ve Kahvaltı haberleri programlarının sunmuştur.Bu program esnasında  Hilal Ergenekon ile girdiği çay ve maaş diyaloğu işine son verilmesine yol açtı.  2013 senesinde  Atv’den ayrıldıktan sonra Tv8’de Erkan Tan ile Tan Vakti adlı kahvaltı haberlerinde editörlük yaptı.Daha sonra TV 8 kanalını satın alan Acun Ilıcalı, kanalda haber programlarını düşünmediği için  işinden ayrılmak zorunda kalmıştır.

2013 Aralık tarihinde TGRT Haber ile anlaşmış ve Yenigün isimli haber kuşağını sunmuştur. TGRT Haber Koordinatörü olarak  bir süre çalışmış ve  2015 senesinde istifa etmiştir.2015 senesinin Ocak ayından bu yana 24 Tv  merkezine creative editör olarak  transfer olmuştur. Halen bu görevi yürütmektedir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.