Hüseyin demir kimdir? kaç yaşında, nereli?

20.01.2022
964
Hüseyin demir kimdir? kaç yaşında, nereli?

Hüseyin Demir kimdir, biyografi bölümünde ünlü hipnoz uzmanı Hüseyin Demir‘in biyografi sayfası ile karşınızdayız. Hüseyin Demir kaç yaşında?, Hüseyin Demir memleketi neresi, Hüseyin Demir facebook, Hüseyin Demir nereli, Hüseyin Demir instagram, Hüseyin Demir ile aklınıza takılan her detayı biyografi yazımızda bulabilirsiniz..

Hüseyin Demir Biyografi

Hüseyin Demir, Hipnoz Alanında Avrupa’nın en fazla tercih edilen Akademisi Hipnoter Akademinin kurucusu ve sahibidir. İki üniversite mezunu olan Hüseyin Demir Almanya’da ikamet etmektedir. Hipnoz Eğitimlerini ve seanslarını tüm Dünyada vermektedir..

Hüseyin Demir, son yıllarda Dünyada en iyi çıkış yapan Hipnoz Uzmanı ve Hipnoterapi Eğitmenidir.

Hüseyin Demir, uyguladığı sıra dışı hipnoz seanslarıyla danışanlarının ve ondan eğitim alan öğrencilerinin hayatına dokunan bir Hipnoz uzmanıdır. Hüseyin Demir ayrıca hipnoz tedavisinin daha doğru ve etkin kullanımını artırmak için bu alanda kendini geliştirmek isteyenlere Hipnoterapi Eğitimi vermektedir.

Avrupa, Amerika ve Asya kıtasından bir çok insana eğitim ve seanslar uygulamıştır.

Psikolojik kaynaklı problemlerin temelinde bilinçaltında yatan hatalı kayıtların düzeltilmesi sureti ile insanların problemlerinden kurtulmasına destek olmaktadır.

Bilinçaltı kayıtlarında Korku, özgüven eksikliği, kaygı bozukluğu, yetersizlik duygusu, bağımlılılar ve daha birçok duygunun yine bilinçaltında düzeltilmesi sonucu binlerce insana hayatından tekrar lezzet alır hale gelmesinde Hipnozu en etkin şekilde kullanan son yılların en fazla çıkış yapan Hipnoz eğitmeni ve uygulayıcısıdır.

Hipnoter Akademi de binlerce insana eğitim vermiş bu alanda duayen bir insandır. Öğrencileri ona Hipnozun Üstadı, Hipnozun babası, Hipnozun yaşayan efsanesi demektedirler…

Tedavi Ettiği Hastalıklar

Panik atak, depresyon, kekemelik, bağımlıklar, yeme problemleri, okb, Fobiler, çocuklarda altına kaçırma, Anksiyete, aşk acısı, ölüm acısı, gelecek ve yaşam kaygısı çeken binlerce insana şifa ve İlhan kaynağı olmuştur.

Eski hipnoz tekniklerinin yanı sıra günümüz insanına hitap edebilmek için kendi geliştirdiği teknikleri X,Y ve Z kuşaklarına göre ayrı ayrı uygulayıp öğrencilerine öğretmektedir. Freud ekolünden gelmekle birlikte kendi tecrübesi ile edindiği bilgileri öğrencilerine cömertçe anlatan Hüseyin Demir Avrupa’nın en fazla seans uygulayan Türk Hipnoz uzmanıdır…

Hüseyin Demir İnstagram Adres: hd_demir

Hüseyin Demir Resmi Web Sitesi: http://www.hipnoter.com/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.