Hüseyin Avni Saat kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
2.027
Hüseyin Avni Saat kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hüseyin Avni Saat kimdir?, biyografi sitemizde Hüseyin Avni Saat kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hüseyin Avni Saat kimdir? kaç yaşında?, Hüseyin Avni Saat kimdir? memleketi neresi, Hüseyin Avni Saat kimdir? evi nerede, Hüseyin Avni Saat kimdir? nereli, Hüseyin Avni Saat kimdir? instagram, Hüseyin Avni Saat kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hüseyin Avni Saat kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Hüseyin Avni Saat
Doğum tarihi:  1951
Doğum yeri:  Gümüşhane
Boyu: 1.72 cm
Kilo: 87 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Bilinmiyor
Medeni hali: Evli (Ayla Saat ile)
Meslek:  Kaleci
İnstagram hesabı için tıklayın.

Hüseyin Avni Saat nereli? Kaç yaşında?

Hüseyin Avni Saat kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Hüseyin Avni Saat evli mi kiminle evlendi, eşi, çocukları kim? Beren Saat babası Hüseyin Avni Saat resmi, ile ilgili araştırılanler, mesleği, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Hüseyin Avni Saat yaşamı ve biyografisi

Hüseyin Avni Saat Türk milli kalecidir. Gençlerbirliği Spor Kulübü’nde kalecilik yaptı. Türk dizi, sinema ve reklam oyuncusu Beren Saat’in babasıdır.

Beren Saat kardeşi var mı

Hüseyin Avni Saat 1951 senesinde Gümüşhane’de dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Gümüşhane’dir. Okul çağlarında amatör futbol takımlarında oynadı. Ardından amatör kulplerde kalecilik yapmaya başladı. Hüseyin Avni Saat profesyonel olarak Gençlerbirliği Spor Kulübü’nde kalecilik yapmaya başaldı. Bir dönem sonra Ankara’da yaşamaya başladı. Ayla Saat ile nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden Beren Saat ve Cem Saat adında 2 çocukları dünyaya gözlerini açtı. Hüseyin Avni Saat kızı Beren Saat Türkiye ve dünya çapında tanınan bir oyuncudur.

Beren Saat annesi

2014 senesinde Hüseyin Avni Saat kızı Beren Saat babasını düğününe çağırmaması ile gündeme geldi. Hüseyin Avni Saat kızı Beren Saat uzun yıllardır görüşmemektedir. Hüseyin Avni Saat 2016 senesinde bu kez 72 bin liralık borcu sebebiyle icralık olduğu yönünde iddialarla gündeme geldi. Hüseyin Avni Saat şimdilerde yaşamını Ankara’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.