Hünkar Mutlu kimdir, Hünkar Mutlu kaç yaşında?

07.11.2021
635
Hünkar Mutlu kimdir, Hünkar Mutlu kaç yaşında?

Hünkar Mutlu kimdir, biyografi bölümünde Hünkar Mutlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Hünkar Mutlu kaç yaşında?, Hünkar Mutlu memleketi neresi, Hünkar Mutlu facebook, Hünkar Mutlu nereli, Hünkar Mutlu instagram, Hünkar Mutlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Hünkar Mutlu kimdir? başlığımızın detayları..

Hünkar Mutlu Kimdir – Hünkar Mutlu Biyografi

1982 Ankara doğumlu Hünkar Mutlu, Denizli’ye üniversite eğitimi için gitmiş ve orada yerel bir tv kanalı olan Deha Tv’de çalışmaya başlamıştır. 2009 senesinde KPSS ardından ise TRT aracılığıyla açılan sınavları elde etmiştir. Sınavların sonrasında TRT Ankara Spor Dairesi bünyesinde görev almaya başlamıştır.

Bir süre Bank Asya 1. Lig karşılaşmalarını anlatan Hünkar Mutlu bunun bunun yanında Almanya’dan Futbol isimli bir program yapmıştır

2010 Dünya Kupası maçlarını anlatan ekipte olduğu zamanda dikkatleri üzerine çekenHünkar Mutlu, TRT Spor ve radyolarında birden çok maçın da spikerliğini üstlenmiştir. En son 2018 senesinde Dünya Kupası’nda maç anlatmıştır.

Halen TRT Spor ekranlarında yayına giren Kaya Çilingiroğlu ve Alp Pehlivan ile birlikte Spor Hafta Sonu programında bulunmaktadır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.