Hülya Aydın Kimdir? Emanet Dizisi Semra Kim? Oynadığı Diziler! Biyografi

25.10.2021
938
Hülya Aydın Kimdir? Emanet Dizisi Semra Kim? Oynadığı Diziler! Biyografi

Hülya Aydın Kimdir? Emanet Dizisi Semra Kim? Oynadığı Diziler! Biyografi, biyografi sitemizde, Hülya Aydın Kimdir? Emanet Dizisi Semra Kim? Oynadığı Diziler! Biyografi başlığı altında makale bir araya getirdik. Hülya Aydın Kimdir? Emanet Dizisi Semra Kim? Oynadığı Diziler! Biyografi biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Hülya Aydın Kimdir? Emanet Dizisi Semra Kim? Oynadığı Diziler! Biyografi

Emanet dizisi Semra kimdir? Gerçek adı ile Hülya Aydın kimdir? Kaç yaşında? Esasen nereli? Burcu ne? Boyu ve kilosu kaç? Oynadığı diziler nelerdir? Tüm bu soruların yanıtları şu sırala Emanet dizisi seyircileri aracılığıyla çok fazla aranmaktadır. İzleyiciler oyuncu Hülya Aydın ile ilgili bilgiler edinebilmek için arama motorlarında çeşitli arama sorguları gerçekleştirmektedir. Bizler de bu soruların yanıtlarını içeren kısa bir biyografi yazısı bir araya getirdik. Böylelikle aradığınız soruların yanıtlarına rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Bulamadığımız bilgileri zamanla edinebilirsek yazımızda düzenlemeler ve güncellemeler de yapabileceğimizi şimdiden hatırlatalım. İşte Hülya Aydın’ın yaşamı.

Hülya Aydın Kimdir?

Hülya Aydın oyuncudur. 26 Nisan 1975 tarihinde dünyaya gelmiştir.
1995 – 1996 senelerında Dialog diksiyon kursuna katılmış ve Ecder Akışık eğitmenliğinde sunuculuk ve spikerlik eğitimi almıştır. 2001 senesinde Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca 2017 senesinden bu yana Çağ Çalışkur ve Tuğçe Tanış eğitmenliğinde Craft atölyede çeşitli oyunculuk eğitimleri almıştır.

Oynadığı Diziler Ve Filmler

Keloğlan Sultan Kız, Aşk Buraya Uğramıyor dizileri ile oyunculuğa ilk adımlarını atmıştır. 2016’da Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Esma kişiliğine hayat vermiştir. 2018’de Oflu Hoca Trakya’da sinema filminde rol almıştır. Yine aynı yıl Arka Sokaklar dizisinde oynamıştır. 2018 – 2019 senelerı içinde Bozkır dizisinde oynamıştır. 2019 -2020 sezonunda ise Mucize Doktor dizisinde Doktor Ali Vefa’nın annesini canlandırmıştır. 2020’de ise Yemin dizisinde Feride kişiliğinin abisinin eşi olarak dizide yer almıştır. Şu aralar ise Kanal 7 ekranlarının bi hayli beğeni alan günlük dizisi olan Emanet dizisinde Semra kişiliği ile bulunmaktadır. Sofita Menajerlik ajansına kayıtlı olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir ve yeni projelerde yer almaya sürdürmektedir. Sosyal medya aracında genelde İnstagram kullanan tecrübeli oyuncunun bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile hesabında 5.146 takipçisi bulunmaktadır. İkizler burcu olan oyuncunun aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Evli olup olmadığı, boyu ve kilosu gibi bilgilere de şuan için ulaşılamamıştır.

Hülya Aydın İnstagram Adresi https://www.instagram.com/hulya_aydin_/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.