Hira Koyuncuoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
310
Hira Koyuncuoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Hira Koyuncuoğlu Kimdir, biyografi sitemizde Hira Koyuncuoğlu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hira Koyuncuoğlu kaç yaşında?, Hira Koyuncuoğlu memleketi neresi, Hira Koyuncuoğlu evi nerede, Hira Koyuncuoğlu nereli, Hira Koyuncuoğlu instagram, Hira Koyuncuoğlu ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Hira Koyuncuoğlu Biyografi

Hira Koyuncuoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Hira Koyuncuoğlu dizi ve sinema oyuncusudur. 7 Ocak 1995 senesinde Yalova’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 26 yaşındadır. 2017 senesinde İstanbullu Gelin dizisinde oynadığı Bade rolü ile en büyük çıkışını yaptı ve bu rolü ile hafızalara kazındı.

Hira Koyuncuoğlu yaşamı ve biyografisi

Hira Koyuncuoğlu 7 Ocak 1995 senesinde Yalova’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Yalova’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Kadir Has Üniversitesi’nde sürdü ve mezun oldu.

Hira Koyuncuoğlu oyunculuk kariyerini ilk kez 2012 senesinde oynadığı Adını Feriha Koydum dizisinde Nehir kişiliği ile inşa etmeye başladı. Ardından 2014 senesinde O Hayat Benim dizisinde Nehir rolüne hayat verdi. 2017 senesinde en büyük çıkışını İstanbullu Gelin dizisinde Bade rolü ile gerçekleştirdi.

2019 senesinde beyazperde de ilk kez Kin adlı sinema filminde Melis rolünde rol aldı. 2020 senesinde Maria İle Mustafa dizisinde Nisan rolü ile seyirci karşısına çıkan Hira Koyuncuoğlu 2021 senesinde Akıncı dizisinde Güneş rolünü canlandırdı.

Hira Koyuncuoğlu 2021 senesinde Benim Hayatım dizisinde Pınar rolüne hayat veren isim oldu.

Hira Koyuncuoğlu boy kilo ve hangi burç?

Hira Koyuncuoğlu boyu 1.68 cm kilosu 51 kg ve burcu Oğlak.

Hira Koyuncuoğlu sevgilisi

Hira Koyuncuoğlu sevgilisi ve özel aşk yaşamı ile de gündem olmuştur. İstanbullu Gelin dizisinde tanıştığı ve sevgili olduğu Berkay Hardal ismi çok anıldı. İlişki sonrasında magazin dünyasında özelikle Hira Koyuncuoğlu Berkay Hardal neden ayrıldı? Sorusu takipçileri aracılığıyla en fazla araştırılan konular içinde yer aldı. Hira Koyuncuoğlu ve Berkay Hardal bir süre sonra ilişkilerini noktaladı. Hira Koyuncuoğlu Berkay Hardal yollarını ayırdıktan sonra da basında çok konuşulan isimler içinde yer aldı. Berkay Hardal Hira Koyuncuoğlu birbirine çok yakıştırılan çiftler içinde yer almışlardır.

Hira Koyuncuoğlu dizileri ve filmleri

Hira Koyuncuoğlu yer aldığı diziler? Hira Koyuncuoğlu hangi dizilerde oynadı?

  • 2021 Benim Hayatım (Pınar)
  • 2021 Akıncı (Güneş)
  • 2020 Maria İle Mustafa (Nisan Candemir)
  • 2019 Kin (Melis)
  • 2017 İstanbullu Gelin (Bade)
  • 2014 O Hayat Benim (Nehir)
  • 2012 Adını Feriha Koydum
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.