Hilmi Cem İntepe kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
142
Hilmi Cem İntepe kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hilmi Cem İntepe kimdir?, biyografi sitemizde Hilmi Cem İntepe kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hilmi Cem İntepe kimdir? kaç yaşında?, Hilmi Cem İntepe kimdir? memleketi neresi, Hilmi Cem İntepe kimdir? evi nerede, Hilmi Cem İntepe kimdir? nereli, Hilmi Cem İntepe kimdir? instagram, Hilmi Cem İntepe kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hilmi Cem İntepe kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Hilmi Cem İntepe
Doğum tarihi: 19 Mayıs 1992
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.78 cm
Kilo: 70 kg
Burcu: Boğa
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Hilmi Cem İntepe nereli? Kaç yaşında?

Hilmi Cem İntepe kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Hilmi Cem İntepe yer aldığı diziler, filmler? Hilmi Cem İntepe sevgilisi? Hilmi Cem İntepe filmler ve TV şovları? Hilmi Cem İntepe Survivor yarışmasına ne zaman katıldı? Hilmi Cem İntepe kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Hilmi Cem İntepe yaşamı ve biyografisi

Hilmi Cem İntepe Türk yarışmacı, dansçı, dizi ve sinema oyuncusudur. 2013 senesinde katıldığı Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasına katılması ile tanındı. Ardından dizi ve sinema filmlerinde oynamaya başladı. Hilmi Cem İntepe televizyon ekranlarında ilk kez Yetenek Sizsiniz yarışması ile yer aldı.

Hilmi Cem İntepe oynadığı diziler, filmler

Hilmi Cem İntepe 19 Mayıs 1992 senesinde Muğla Menteşe’de dünyaya gözlerini açtı. Annesi ve babası da öğretmen olan Hilmi Cem İntepe eğitim yaşamı Muğla’da başladı. Çocukluk senelerında dans ve akrobasiye ilgi duymaya başladı. Yabancı diller üzerine eğitim alarak çocuk yaşlarda İngilizce ve Rusça öğrendi. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Muğla üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda sürdürdü.

Hilmi Cem İntepe filmler ve TV şovları

Günümüzde yaşamını Bodrum’da ilerleten Hilmi Cem İntepe Muğla’da  “Allstar Dance Academy” dans ve spor okulunun hem kurucusu hem de sahibidir. Kendi okulunda dans ve eğitmenlik de yapan Hilmi Cem İntepe medya dünyası ile ilk defa Acun Ilıca’nın sunduğu “Yetenek Sizsiniz” yarışmasına katılarak adını açıkladı. Burada yolları Acun Ilıcalı ile kesiştikten sonra Survivor yarışmasına katılan genç oyuncu ve yarışmacı 2013 senesinde Survivor yarışmasını kazanan ve şampiyona olan isim oldu. Yarışmadan birincilik ödülü ile döndükten sonra dizi ve filmlerde oynamaya başladı.

Hilmi Cem İntepe Survivor

Hilmi Cem İntepe kameraların karşısına ilk kez 2013 senesinde  “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “Yavuz” kişiliğine hayat vererek adım attı. 2014 senesinde “Çılgın Dersane 4 Ada” filmi ile ilk kez beyazperde de yer aldı.  “ Stajyer Mafya, Bodrum Masalı, Çalıkuşu, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman, Tek Yürek, Ya İstiklal Ya Ölüm” ve 2020 senesinde yeni dizisi “Maria ile Mustafa” dizisinde “Mustafa” rolüne hayat veren Hilmi Cem İntepe 2015 senesinde “Survivor All Star’da 3’üncü, 2018 senesinde ekranlara gelen “Survivor 2018 All Star” müsabakasında ise 4’üncü oldu. 2018 senesinde “Exatlon Romania” kadrosunda bulunan da bulunan Hilmi Cem İntepe bekar olup dizi ve film çalışmalarına sürdürmektedir.

Hilmi Cem İntepe sevgilisi

Hilmi Cem İntepe katıldığı yarışmalar

 • 2018 Survivor 2018: Ünlüler – Gönüllüler – 4.
 • 2018 Exatlon Romania
 • 2015 Survivor All Star – 3.
 • 2013 Survivor Ünlüler-Gönüllüler – Şampiyon

Hilmi Cem İntepe dizileri ve filmleri

Hilmi Cem İntepe yer aldığı diziler? Hilmi Cem İntepe hangi dizilerde oynadı? Yeni dizisi tüm filmleri aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

 • 2020 – Maria ile Mustafa (Mustafa) (TV Dizisi)
 • 2020 – Ya İstiklal Ya Ölüm (TV Dizisi)
 • 2019 – Tek Yürek (Yiğit) (TV Dizisi)
 • 2017 – Hürkuş: Göklerdeki Kahraman (Vecihi Hürkuş) (Sinema Filmi)
 • 2016 – Bodrum Masalı (Kelebek) (TV Dizisi)
 • 2014 – Çalıkuşu (Ahmet Somers Yusuf )(TV Dizisi)
 • 2014 – Stajyer Mafya (Birol)(Sinema Filmi)
 • 2014 – Çılgın Dersane 4 Ada (Sinema Filmi)
 • 2013 – Muhteşem Yüzyıl (Yavuz) (TV Dizisi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.