Hilal Şefkatli kimdir, Hilal Şefkatli kaç yaşında?

07.11.2021
460
Hilal Şefkatli kimdir, Hilal Şefkatli kaç yaşında?

Hilal Şefkatli kimdir, biyografi bölümünde Hilal Şefkatli biyografi sayfası ile karşınızdayız. Hilal Şefkatli kaç yaşında?, Hilal Şefkatli memleketi neresi, Hilal Şefkatli facebook, Hilal Şefkatli nereli, Hilal Şefkatli instagram, Hilal Şefkatli ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Hilal Şefkatli kimdir? başlığımızın detayları..

Hilal Şefkatli Kimdir – Hilal Şefkatli Biyografi

Ankaralı sunucu Hilal Şefkatli,İletişim bölümünü bitirmiştir. Ayrıca spikerlik ve sunuculuk eğitimleri almıştır. Özel bir kanalda çalıştıktan sonra karar verip İstanbul’a geldiğinde özel bir şirkette yazarlık yapmaya başlar. Şirketin YouTube kanalını açarlar. Ortak bağlantılar aracılığıyla Neden kanalı yapımcısı Orçun Baş ile tanışır. 2 ay boyunca yaptıkları deneme çekimlerinin sonrasında Neden kanalında sunuculuğuna başladı.Günümüzde Neden kanalının hemen hemen 67bin abonesi mevcuttur.

 Ayrıca kendinin Hilal Şefkatli YouTube kanalında ise gezdiği şehirleri tanıtmaktadır. Vlog ve skeçler çekerek yayınlamaktadır. Tüm dünyayı gezerek yeni yerler keşfederek YouTube kanalında yayınlamayı düşünen Hilal Şefkatli’nin kanalında 40binden fazla abonesi mevcuttur.

Hilal Şefkatli,şimdilerde Ocak ayında yayına ekranlara gelecek GAİN’de Özelden Yürüyenler adlı dizide oyuncu olarak rol almıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.