Hilal Ergenekon kimdir, Hilal Ergenekon kaç yaşında?

07.11.2021
513
Hilal Ergenekon kimdir, Hilal Ergenekon kaç yaşında?

Hilal Ergenekon kimdir, biyografi bölümünde Hilal Ergenekon biyografi sayfası ile karşınızdayız. Hilal Ergenekon kaç yaşında?, Hilal Ergenekon memleketi neresi, Hilal Ergenekon facebook, Hilal Ergenekon nereli, Hilal Ergenekon instagram, Hilal Ergenekon ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Hilal Ergenekon kimdir? başlığımızın detayları..

Hilal Ergenekon Kimdir – Hilal Ergenekon Biyografi

Hilal Ergenekon 1981 senesinde Samsun’da dünyaya gelmiştir. Esasen İzmir’lidir.İlköğretim ve Lise eğitimini Ankara’da tamamlayan sunucu, spiker Hilal Ergenekon Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Eğitiminin sonrasında İzmir’de iş yaşamına atılan Hilal Ergenekon TJK TV İstanbul kadrosunda bulunan sunuculuk yapmıştır.

Daha sonra TGRT Haber kanalında spor haberlerini hazırlamış ve sunmuştur. Ardından Fox Tv’de Çalar Saat, A Haber’de 5 ay Uykusuz Her Gece, Atv kanalında Kahvaltı Haberleri’ni sunmuş 2009 senesinde ise TGRT Haber Tv kanalında Spor Müdürü olmuş ve 6 ay görev yapmıştır.Daha sonra birden çok kanal ve programda görev yapan Hilal Ergenekon şimdilerde ise Tv 8 ekranlarında Doktorum isimli program ile birlikte TJK TV’de Yarış Zamanı programında  sunuculuk yapmıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.