Hilal Anay kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
115
Hilal Anay kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hilal Anay kimdir?, biyografi sitemizde Hilal Anay kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hilal Anay kimdir? kaç yaşında?, Hilal Anay kimdir? memleketi neresi, Hilal Anay kimdir? evi nerede, Hilal Anay kimdir? nereli, Hilal Anay kimdir? instagram, Hilal Anay kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hilal Anay kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Hilal Anay
Doğum tarihi: 30 Haziran 2000
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.65 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Hilal Anay nereli? Kaç yaşında?

Hilal Anay kim, boyu, dizileri, kimdir, nereli, boy kilo, burcu, doğum tarihi, sevgilisi,  Yemin dışında yer aldığı diziler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Hilal Anay yaşamı ve biyografisi

Hilal Anay Türk dizi, sinema oyucusu ve bunun yanı sıra sosyal platform fenomenidir. 2019 senesinde beyazperde de başlayan oyunculuk kariyerini ilerleten Hilal Anay en büyük çıkışını 2019 senesinde Yemin dizisinde yaptı ve tanınmaya başladı.

Hilal Anay sevgilisi

Hilal Anay 30 Haziran 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen aslen Tokat Turhal’dır. Lise eğitimini Toros Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Akdeniz Üniversitesi’nde sürdü.

Çocukluk senelerında hayalini kurduğu oyunculuk mesleği için önce soysal medya üzerinden video içerikleri çekmeye başladı. Daha sonra Tunay Menajerlik çatısı altında eğitim aldı.

Oyunculuk kariyerine 2019 senesinde beyazperde de “Marid” sinema filmi ile adım attı. Aynı yıl “Yemin” dizisinde “Gülsüm” kişiliğine hata verdi. 2020 senesinde “Geçerken Uğradım” sinema filminde  oynayan Hilal Anay sosyal platform üzerinden içerikler paylaşmaya sürdürmektedir. Yaşamını İstanbul’da ilerleten genç ve güzel oyuncu bekardır.

Hilal Anay dizileri ve filmleri

Hilal Anay hangi dizilerde oynadı? Hilal Anay yer aldığı diziler aşağıda bulunmaktadır.

  • 2020 Geçerken Uğradım Sinema Filmi
  • 2019 Yemin TV Dizisi
  • 2019 Marid Sinema Filmi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.