Hikmet Tuğsuz Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

16.09.2021
85
Hikmet Tuğsuz Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Hikmet Tuğsuz Kimdir?, biyografi bölümümüzde Hikmet Tuğsuz Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Hikmet Tuğsuz Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Hikmet Tuğsuz Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(0) (0)
Ad Soyad Hikmet Tuğsuz
Meslek Yarışmacı
Yaşı 34 (1986-11-16)
Boyu 1,87
Kilosu 90 KG
Burcu Akrep
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Ön Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Antalya

Hikmet Tuğsuz Kimdir? Biyografi

Hikmet Tuğsuz, 16 Kasım 1986 tarihinde Antalya’da dünyaya gelmiştir. Yüksek öğretim eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda tamamlamıştır.  

İlköğretim 4’üncü sınıfta spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılan Hikmet Tuğsuz, bu yarışma ile sporla ilgilenmeye başlamış ve antrenörlerin ilgisini çekmiştir.  

Antrenörlerin tavsiyesi ile atletizme yönlendirildikten sonra çok sayıda yarışmaya katılmış ve çeşitli başarılara da imza atmıştır.  

Milli Takım Antrenörü Ertuğrul Oğulbulan aracılığıyla decatlon branşına yönlendirilen Hikmet Tuğsuz, bu branşta çok sayıda şampiyonluk elde etmiştir. 

Atletizmin bunun yanında, hentbol, triatlon, futbol ve voleybolda da başarılı olmuş ve sporculuğunun bunun yanında antrenörlük de yapmıştır.  

Başarılı sporcu şimdilerde ise Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Ertuğrul Dağdeviren, Okan Acar ve Bayram Arslantaş gibi sporculara antrenörlük yapmayı sürdürmektedir.

Akrep burcu detaylarına sahip olan Hikmet Tuğsuz, 1.87 metre uzunlukta ve 90 kilogram ağırlıktadır.  

13 Aralık 2020 Pazar 11:05
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.