Helin Kandemir Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
585
Helin Kandemir Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Helin Kandemir Kimdir?, biyografi sitemizde Helin Kandemir Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Helin Kandemir Kimdir? kaç yaşında?, Helin Kandemir Kimdir? memleketi neresi, Helin Kandemir Kimdir? evi nerede, Helin Kandemir Kimdir? nereli, Helin Kandemir Kimdir? instagram, Helin Kandemir Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Helin Kandemir Kimdir? Biyografi

Helin Kandemir Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Helin Kandemir doğum tarihi 2 Haziran 2004 İstanbul. Bugün 14 yaşında olan güzel oyuncunun hayranları için boyu 1.55 cm kilo 41 kg’dır. İkizler burcu olan Helin Kandemir  yaşamı ve oyunculuğu ile ilgili araştırılan tüm detaylar kim kimdir bölümümüzde.

Bir Litre Gözyaşı dizisinin güzel oyuncusu Helin Kandemir kim? Esasen nereli, sevgilisi ve aile yaşamı ile ilgili bilgiler. Medya ve oyunculuk kariyerine Ötesiz İnsanlar adlı dizi film ile merhaba dedi.  Daha sonra Bitmeyen Hikaye, Kendi Okulumuza Doğru, Kollama gibi projelerde adından çok fazla söz ettirdi.

Son zamanlarda İsimsizler dizisinde Pelin Akıncı rolü ile Netflix dizisi Koruyucu The Protector’da rol alan isim oldu.

2018 senesinde Kanal D ekranlarında Bir Litre Gözyaşı dizisinde bulunmaktadır.  Daha önce oyunculuğun bunun yanında seslendirme ve çeşitli reklam filmlerinde de rol aldı. Yörem Sucukları ve Ege Marmara zeytin markalarının reklam yüzü oldu.

Yaşantısını İstanbul’da ilerleten oyuncu kariyer grafiğini giderek yükseltmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.