Hazal Eylül Çelik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
173
Hazal Eylül Çelik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hazal Eylül Çelik kimdir?, biyografi sitemizde Hazal Eylül Çelik kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hazal Eylül Çelik kimdir? kaç yaşında?, Hazal Eylül Çelik kimdir? memleketi neresi, Hazal Eylül Çelik kimdir? evi nerede, Hazal Eylül Çelik kimdir? nereli, Hazal Eylül Çelik kimdir? instagram, Hazal Eylül Çelik kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hazal Eylül Çelik kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Hazal Eylül Çelik
Doğum tarihi: 2 Şubat 1992
Doğum yeri:  Ankara
Boy: 1.72 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Kova
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar (Mert Altınışık ile)
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Hazal Eylül Çelik nereli? Kaç yaşında?

Hazal Eylül Çelik kimdir, Beni Affet, Aşk Laftan Anlamaz, Deniz Yıldızı, dışında, yer aldığı diziler, filmleri, tiyatroları, Hazal Eylül Çelik ve Mert Altınışık ayrıldı mı? Sevgilisi kim, evli mi, kiminle evlendi? Kim kimdir bölümümüzde Hazal Eylül Çelik yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili bilgiler sunacağız.

Hazal Eylül Çelik yaşamı ve biyografisi

Hazal Eylül Çelik Türk dizi, sinema, tiyatro ve reklam oyuncusudur. Dizi oyunculuğuna 2013 senesinde Beni Affet dizisinde Leyla Adalı rolüne hayat vererek adım attı. Bu dizi bunun yanı sıra en büyük çıkışını yakaladığı film projesi oldu.

Hazal Eylül Çelik ve Mert Altınışık ayrıldı mı Sevgilisi kim, evli mi, kiminle evlendi.

Hazal Eylül Çelik 2 Şubat 1992 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Ankara’dır. Eğitimine başkent Ankara’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde sürdü.

Oyunculuk kariyerinin ilk dizisi 2013 senesinde “Beni Affet” dizisinde oynadığı “Leyla Adalı” rolü oldu. 2015 senesinde “Deniz Yıldızı” dizisinde oynadı.  2017 senesinde “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinde “Hazal” kişiliğine hayat verdi. 2019 senesinde ilk sinema filmi olan “Kapan” ile beyazperdede yer aldı.

Hazal Eylül Çelik özel yaşamında Beni Affet dizisinde tanıştığı oyuncu Mert Altınışık ile birlikteliğinin sonrasında nişanlandı. Hazal Eylül Çelik Mert Altınışık 2020 senesinde evlilik karası aldı.

Hazal Eylül Çelik dizi oyunculuğunun yanında reklam film projeleri ile de gündeme geldi. Ortadoğu ve Fas’ta büyük bir kitlesi bulunan Hazal Eylül Çelik, festival ve reklam film çekimleri için yurtdışına çıkmaktadır.

Hazal Eylül Çelik dizileri ve filmleri

Hazal Eylül Çelik hangi dizilerde oynadı? Tüm film listesi aşağıda bulunmaktadır.

  • 2019 Kapan Sinema Filmi
  • 2017 Aşk Laftan Anlamaz
  • 2015 Deniz Yıldızı
  • 2013 Beni Affet Leyla Adalı TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.