Hazal Çağlar kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
177
Hazal Çağlar kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Hazal Çağlar kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Hazal Çağlar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hazal Çağlar kimdir? kaç yaşında?, Hazal Çağlar kimdir? memleketi neresi, Hazal Çağlar kimdir? evi nerede, Hazal Çağlar kimdir? nereli, Hazal Çağlar kimdir? instagram, Hazal Çağlar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hazal Çağlar kimdir? Biyografi

Hazal Çağlar nereli? Kaç yaşında?

Hazal Çağlar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Hazal Çağlar sevgilisi, yer aldığı diziler, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Hazal Çağlar yaşamı ve biyografisi

Hazal Çağlar Türk dizi, sinema oyuncusudur. Aynı zamanda fenomen ve sunucudur. Sosyal medya aracında ve televizyon ekranlarından tanınmaktadır.

Hazal Çağlar sevgilisi, oynadığı diziler,

Hazal Çağlar 15 Kasım 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nde sürdürmeye başladı. Medya kariyerine bir süre Galatasaray TV’de sunuculuk yaparak başladı.

Hazal Çağlar sosyal platform fenomeni kimliğiyle de tanınmaktadır. Aynı zamanda Galatasaray taraftarıdır. Burak Öksüzoğlu’nun “Konu Sen Olunca” şarkısının video klibinde rol aldı.

Hazal Çağlar oyunculuk kariyerine ilk defa 2020 senesinde “Gönül Dağı” dizisinde “Asuman” kişiliği ile adım attı. Aynı yıl beyazperde de “Aile Hükümeti” sinema filminde rol aldı.  Bekar olan Hazal Çağlar boyu 1.70 cm kilosu 55 kg burcu Akrep.

Hazal Çağlar dizileri ve filmleri

Hazal Çağlar yer aldığı diziler? Hazal Çağlar hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Gönül Dağı – Asuman
  • 2020 Aile Hükümeti
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.