Hayri Gözlükgiller Kimdir Biyografi ve Hayatı

30.09.2021
160
Hayri Gözlükgiller Kimdir Biyografi ve Hayatı

Hayri Gözlükgiller Kimdir? Biyografi ve Hayatı, biyografi bölümünde Hayri Gözlükgiller Kimdir? Biyografi ve Hayatı biyografisi ile sizlerleyiz. Hayri Gözlükgiller Kimdir? Biyografi ve Hayatı , kaç yaşında, nereli hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Hayri Gözlükgiller Kimdir? Biyografi ve Hayatı – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Hayri Gözlükgiller Kimdir-Biyografi ve Hayatı
Hayri Gözlükgiller Kimdir-Biyografi ve Hayatı

Çocuk hastalıkları ve çocuk sağlığı uzmanı olan Hayri Gözlükgiller kimdir? Hayri Gözlükgiller, 28 Ocak 1973 tarihinde Kayseri’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise öğrenimini Kayseri’de tamamlayan Hayri Gözlükgiller, lisans öğrenimi için İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden doktor olarak mezun olmuştur.

Hayri Gözlükgiller, yine İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hususunda eğitimini tamamlamış ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman doktoru olmayı başarmıştır. Hayri Gözlükgiller’in görev yaptığı hastaneler içinde Niğde Hacettepe Hastanesi, Kayseri İncesu Devlet Hastanesi, Kayseri Doğum Evi, Nevşehir Yimpaş Çağrı Hastanesi, Özel Güngören Hastanesi ve Medicalpark Bahçelievler Hastanesi olarak sıralayabiliriz.

Uzman Doktor Hayri Gözlükgiller’in ilgi alanları içinde Çocuk Hastalıkları, Pediatrik Yoğun Bakım, Yeni Doğan Bebek Tarihi ve Bulaşıcı Hastalıklar bulunmaktadır. Uzman Doktor Hayri Gözlükgiller, hala Medicalpark Bahçelievler Hastanesi’nde çalışmaktadır. 2014 senesinde Zahide Yetiş’in sunmakta olduğu “Zahide ile Yetiş Hayata” isimli programın konuğu olmuştur. En son Uzman Doktor Hayri Gözlükgiller, evli ve 3 çocuk babasıdır.


 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.