Hayat Van Eck kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
133
Hayat Van Eck kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hayat Van Eck kimdir?, biyografi sitemizde Hayat Van Eck kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hayat Van Eck kimdir? kaç yaşında?, Hayat Van Eck kimdir? memleketi neresi, Hayat Van Eck kimdir? evi nerede, Hayat Van Eck kimdir? nereli, Hayat Van Eck kimdir? instagram, Hayat Van Eck kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hayat Van Eck kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Hayat Van Eck
Doğum tarihi: 30 Mayıs 2001
Doğum yeri: Hollanda
Boy: 1.72 cm
Kilo: 70 kg
Burcu: İkizler
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Hayat Van Eck nereli? Kaç yaşında?

Hayat Van Eck boyu, kilosu, nereli, kimdir, kaç yaşında? Oynadığı diziler, filmleri? Sevgilisi kim? Esasen nereli? Türk mü? Hayat Van Eck halterci mi? kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Hayat Van Eck yaşamı ve biyografisi?

Hayat Van Eck Hallandalı Türk dizi, tiyatro ve sinema oyuncusudur. 2019 yılı yapımı olan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu adlı sinema filminde Türk Dünya Halter Şampiyonu Naim Süleymanoğlu’nu canlandırması ve ona çok benzemesi ile tanınmaktadır.

Hayat Van Eck halterci mi

Hayat Van Eck 30 Mayıs 2001 senesinde Hollanda Amsterdam’da dünyaya gözlerini açtı. Hollanda asıllı Türk oyuncu 2019 senesinde beyazperdeye aktarılan Naim Süleymanoğlu yaşamını anlatan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminde Naim’i oynayan oyuncu olarak yıldızı parladı. Babası Hollandalı ve annesi ise Türk ve Ankaralı’dır. 6 yaşına kadar Hollanda’da yaşayan genç oyuncu ardından ailesi ile birlikte İzmir’e yerleşti. Hayat Van Eck eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Oyunculuk yapmadan önce oyuncu Bahar Kerimoğlu’ndan oyunculuk dersleri aldı.

Hayat Van Eck Naimi oynayan

Hayat Van Eck kameraların karşısına ilk kez 2017 senesinde beyazperde de “Daha” adlı sinema filminde oynadığı “Gaza” rolü ile adım attı. En büyük çıkışını 2019 senesinde “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” sinema filminde oynadığı “Naim Süleymanoğlu” rolü ile yaptı. Hayat Van Eck Naim Süleymanoğlu’na benzerliği ile bu filmde dikkatleri üzerine çekti.

Hayat Van Eck Sevgilisi

Hayat Van Eck 25 Eylül ve 1 Ekim 2017 tarihleri içinde tertip edilen “24. Adana Altın Koza Film Festivali’nde” “Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü’ne” layık görüldü.

2019 senesinde televizyon ekranlarında ile ilgili ve oyunculuk kariyerine ilişkin soruların yanıtlarını içeren şov programlarına katıldı. Uykusuzlar Kulübü ve Eser Yenenler Show bu programlardan bazıları oldu. Hayat Van Eck 2019 senesinde şarkıcı “Eypio” ile “Naim” adlı video klibinde yer aldı. Hayat Van Eck bekar olup koyu bir Göztepespor taraftarıdır.

Hayat Van Eck dizileri ve filmleri

Hayat Van Eck hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler, filmler aşağıda yer alamktadır.

  • 2019 Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu (Naim Süleymanoğlu)  Sinema Filmi
  • 2017 Daha (Gaza) Sinema Filmi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.