Havva Öztel kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
439
Havva Öztel kimdir, nereli, kaç yaşında?

Havva Öztel Kimdir, biyografi sitemizde Havva Öztel ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Havva Öztel kaç yaşında?, Havva Öztel memleketi neresi, Havva Öztel evi nerede, Havva Öztel nereli, Havva Öztel instagram, Havva Öztel ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Havva Öztel Biyografi

Havva Öztel kimdir, kaç yaşında, nereli?

Havva Öztel şarkıcı, müzisyen ve oyuncu Aleyna Tilki’nin annesidir. Mesleği Öğretmenliktir. 1978 senesinde dünyaya geldi. Memleketi aslen Trabzon’dur. Günümüz itibari ile yaşı 43 yaşındadır. Havva Öztel kızı Aleyna Tilki’nin şöhret olmasının sonrasında sosyal platform hesaplarında yapmış olduğu paylaşımlarla gündeme geldi ve tanınmaya başladı.

Havva Öztel yaşamı ve biyografisi

Havva Öztel 1978 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Esasen Trabzonlu’dur. Lise eğitiminin sonrasında üniversiteyi tamamlayan Havva Öztel öğretmen olarak mezun oldu. Özel yaşamında

Mehmet Tilki ile evlilik gerçekleştirdi ve nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden Aleyna Tilki ve Ayça Tilki aisminde iki kız çocuğkları dünyaya gözlerini açtı. Havva Öztel kızı Aleyna Tilki’nin ses müsabakasında şöhrete kavuşmasının

sonrasında sosyal medveya ve magazin gündeminde konuşulan isimler içinde yer almaya başladı. Havva Öztel bir dönem özel bir okulda müdür yardımcısı olarak görev aldı. Ardından özel bir yurdun sahibi oldu. 2017 senesinde eşi Mehmet Tilki’den boşandı. Boşanma nedeni magazin basınını çok meşgul etti.

Havva Öztel boy kilo ve hangi burç?

Havva Öztel boyu 1.69 cm kilosu 53 kg ve burcu Oğlak.

Havva Öztel estetiksiz hali, eski hali?

Havva Öztel estetiksiz hali, eski hali çok merak edilse de ile ilgili bir takım estetik operasyonların olduğu açıklanmıştır. Lakin kesinliği bulunmamaktadır. Havva Öztel yaş, kaç yaşında, kimdir, nereli, eşi, eski hali, estetiksiz hali, neden boşandı? Aleyna Tilki annesi Havva Öztel fotoğrafı yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını siz değerli okurlarımız için derledik.  

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.