Hatice Tamince kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
137
Hatice Tamince kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hatice Tamince kimdir?, biyografi sitemizde Hatice Tamince kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hatice Tamince kimdir? kaç yaşında?, Hatice Tamince kimdir? memleketi neresi, Hatice Tamince kimdir? evi nerede, Hatice Tamince kimdir? nereli, Hatice Tamince kimdir? instagram, Hatice Tamince kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hatice Tamince kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Hatice Tamince
Doğum tarihi: 1998
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Yahya Ülker)
Meslek: Oyuncu Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Hatice Tamince nereli? Kaç yaşında?

Hatice Tamince kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, kimin kızı, kiminle ne zaman evlendi, eğitimi, çocukları var mı? Hatice Tamince gelinlik, düğün, nikah ve tüm ayrıntı kısmı. Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Hatice Tamince hatatı ve biyografisi

Hatice Tamince Rixos Otellerinin sahibi bunun yanı sıra Sembol inşaat şirketinin de patronu olan Fettah Tamince’nin kızıdır. Fettah Tamince’nin kızı Hatice Tamince ünlü iş adamı Murat Ülker’in oğlu Yahya Ülker’in 2019 senesinde evlenmesi ile gündeme gelen isim olmuştur.

Hatice Tamince Yahya Ülker gelinlik, düğün

Hatice Tamince ünlü Rixos Otellerinin sahibi bunun yanı sıra Sembol inşaat şirketinin de patronu olan Fettah Tamince’nin kızı olarak 1998 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Annesinin adı Duygu Tamince ve 2 kardeşi daha bulunmaktadır. Kardeşlerinin isimleri Zeynep ve ibrahim’dir. Hatice Tamince aslen Vanlıdır. Babası Fettah Tamince aslen Vanlı ve bir çok dil bilmektedir. Bu diller içinde: İngilizce, Türkçe, Rusça, Arapça, Kürtçe, Almanca dilleri bulunmaktadır.

Hatice Tamince ve Yahya Ülker’in düğünü 6 Nisan 2019 tarihinde Tamince ailesine ait Rixos Saadiyat İsland’da yapıldı. 22 yaşında olan Hatice Tamince ile 25 yaşında olan Yahya Ülker’in düğününe Mustafa Taviloğlu, Murat Tabanlıoğlu ve Nusret sanat ve spor dünyasından birden fazla isim yer aldı.  

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.