Hasan Mustan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
476
Hasan Mustan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hasan Mustan kimdir?, biyografi sitemizde Hasan Mustan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hasan Mustan kimdir? kaç yaşında?, Hasan Mustan kimdir? memleketi neresi, Hasan Mustan kimdir? evi nerede, Hasan Mustan kimdir? nereli, Hasan Mustan kimdir? instagram, Hasan Mustan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hasan Mustan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Hasan Mustan
Doğum tarihi: 1 Ocak 1977
Doğum yeri: Mersin
Boy: 1.76 cm
Kilo: 80 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli
Meslek: Öğretmen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Hasan Mustan nereli? Kaç yaşında?

Hasan Mustan kimdir, nerelidir, kaç yaşında, boyu, kilosu? Hasan Mustan mesleği nedir? SeseGel nerede yaşıyor? Eşi kim, çocukları var mı? Hasan Mustan’ın şarkıları, pubg, hello neighbor, pes, kısaca yaşamı ve biyografisi ile ilgili bilgiler kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Hasan Mustan yaşamı ve biyografisi

Hasan Mustan Türk öğretmen, spiker ve youtube fenomenidir. 2015 senesinde kurduğu SeseGel youtube kanalı ile tanınmaya başladı. PES futbol oyunları serisinde Türkçe spikerlik yaparak popüler duruma geldi ve milyonlarca takipçiye sahip oldu.

SeseGel nerede yaşıyor

Hasan Mustan 1 Ocak 1977 senesinde Mersin Aksaray’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Mersin’nde başladı. Eğitimci olan Hasan Mustan mesleği öğretmenliktir. Aksaray Üniversitesi’nde Ses Eğitimi öğretmeni olan Hasan Mustan 2015 senesinde kurduğu SeseGel YouTube kanalı ile kısa bir sürede binlerce takipçiye sahip oldu. PES futbol oyunları serisinde Türkçe spikerlik yapmaya başladıktan sonra takipçi sayısı milyonlara ulaştı.

Hasan Mustan mesleği nedir

SeseGel YouTube kanalında oyun oynayan, seslendirme yapan ve de şarkılar söyleyen Hasan Mustan evli olup “Egemen Kaan” adında bir oğlu bulunmaktadır. 2019 senesinde kanalına yüklediği “Pubg Mobile Rap” ” Koş Haydi Durm”a adlı videosu 5 Milyon’un üzerinde izlenme ile rekor düzeyde izlenmiştir

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.