Hasan Elmas kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
1.726
Hasan Elmas kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Hasan Elmas kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Hasan Elmas kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hasan Elmas kimdir? kaç yaşında?, Hasan Elmas kimdir? memleketi neresi, Hasan Elmas kimdir? evi nerede, Hasan Elmas kimdir? nereli, Hasan Elmas kimdir? instagram, Hasan Elmas kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hasan Elmas kimdir? Biyografi

Hasan Elmas kimdir?, 29 Ekim 1987 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Memleketi Esasen Kastamonu’dur. Annesinin adı Fatma ve Semih, Sema iki kardeşi bulunmaktadır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Hasan Elmas oyunculuk kariyerine 2014 senesinde başladı. Kameraların karşısına ilk kez 2014 yapımı “Kanunsuzlar” filmi ile adım attı. Aynı yıl

Hasan Elmas nereli? Kaç yaşında?

Hasan Elmas kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Hasan Elmas yer aldığı diziler? Hasan Elmas eşi, sevgilisi?  Hasan Elmas boy kilo yaş bilgileri. Gülhan Tekin’in eşi Hasan Elmas kim? Hasan Elmas ile ilgili araştırılanler kariyeri, vikipedi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Hasan Elmas yaşamı ve biyografisi

Hasan Elmas Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Oyuncu Gülhan Tekin’in eşidir. Oynadığı dizi ve filmlerle tanınmaktadır.

Hasan Elmas kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu
2014 “Gölgedekiler” filminde rol aldı. 2016 senesinde “Ekşi Elmalar” ve “Müthiş Bir Film” filmlerinde oynadı. 2018 senesinde “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde ve “Bana Bir Soygun Yaz 2” sinema filminde oynadı. 2019 senesinde “Savaşçı ” dizisi ile ekranlara gelen Hasan Elmas 2020 senesinde “Gönül Dağı” dizisinde rol alan isim oldu.

Hasan Elmas özel yaşamında 2015 senesinde BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar dizisinde rol alan oyuncu Gülhan Tekin ile nikah masasına oturdu. Oyunculuk kariyerinin bunun yanında şarkıcı Eflatun’un “Aşklambaç” şarkının klibinde yer aldı.

Hasan Elmas boyu 1.76 cm kilosu 76 kg burcu Akrep.

Hasan Elmas dizileri ve filmleri

Hasan Elmas yer aldığı diziler? Hasan Elmas hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Gönül Dağı
  • 2019 Savaşçı
  • 2018 Bana Bir Soygun Yaz 2
  • 2018 Ufak Tefek Cinayetler
  • 2016 Müthiş Bir Film
  • 2016 Ekşi Elmalar
  • 2014 Kanunsuzlar
  • 2014 Gölgedekiler
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.