Hasan Denizyaran, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
2.457
Hasan Denizyaran, nereli, kaç yaşında?

Hasan Denizyaran, biyografi sitemizde Hasan Denizyaran ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hasan Denizyaran kaç yaşında?, Hasan Denizyaran memleketi neresi, Hasan Denizyaran evi nerede, Hasan Denizyaran nereli, Hasan Denizyaran instagram, Hasan Denizyaran ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Hasan Denizyaran Biyografi

Gerçek adı: Hasan Denizyaran
Doğum tarihi:  26/05/1993
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.88 cm
Kilo:  90 kg
Burcu:  Aslan
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Oyuncu, Best Model
İnstagram hesabı için tıklayın.

Hasan Denizyaran kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Hasan Denizyaran kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, sevgilisi, neden ayrıldı, Hasan Denizyaran Büşra Yılmaz kavgası ne, annesi ve ailesi ile ilgili, Hasan Denizyaran oynadığı dizi ve filmler, Sungurlar, Afili Aşk dizileri dışında olduğu film projeleri hangisi? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Hasan Denizyaran yaşamı ve biyografisi

Hasan Denizyaran 26 Mayıs 1993 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Babası tekstil ve konfeksiyoncu annesi ise ev hanımıdır.  Ayrıca bir kardeşi bulunmaktadır. Çocukluk dönemleri İzmir’de geçen Hasan Denizyaran İzmir Özel Fatih Koleji Lisesini bitirdiktan sonra lise çağlarında modellik yapmaya başladı. Daha sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümünde eğitim almaya başladı. Bunun yanı sıra Best Model yarışmasına katıldı.

Ezberi çok iyi olan tecrübeli oyuncu bir özel röportajında “Bilhassa benim gibi ‘oğlum olsun’ diyen bir adama ‘kız çocuğum da olsun’ dedirten pırıl pırıl destekçilerime, kardeşlerime kocaman sevgilerimi gönderiyorum. İyi ki varlar.” Diyerek geniş bir kitlenin sempatisini elde etmiştir.

Dizi oyunculuğuna ilk defa 2014 senesinde “Elif” dizisinde oynadığı “Akın” kişiliği ile giriş yaptı. Aynı yıl içinde “Sungurlar” dizisinde oynamaya başladı. 2016 senesinde “Hayat Sevince Güzel “ dizinde “Erkan” rolü ile seyircisinin karşısına çıktı. En büyük çıkışını 2017 senesinde  “4N1K” dizisinde “Ali Tekelioğlu” rolü ile yaptı. 2019 senesinde “Afili Aşk” dizisinde “Uğur” rolü ile bir hayli önemli hedef kitlesine sahip olan Hasan Denizyaran aynı yıl içinde ilk kez beyazperde de rol alarak “Kim Daha Mutlu” adlı sinema filminde yer aldı.

Hasan Denizyaran sevgilisi yoktur. Yaşamını İstanbul’da ilerleten tecrübeli oyuncu dizi ve sinema film çalışmalarını sürdürmektedir.

Hasan Denizyaran dizi ve filmleri

Hasan Denizyaran yer aldığı diziler, oynadığı sinema filmleri, yeni dizisi aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • Kim Daha Mutlu? (Sinan) Sinema Filmi 2019
  • Afili Aşk (Uğur) TV Dizisi 2019
  • 4N1K (Ali Tekelioğlu) Sinema Filmi 2017
  • Hayat Sevince Güzel (Erkan) TV Dizisi 2016
  • Sungurlar TV Dizisi 2014
  • Elif (Akın) TV Dizisi 2014
  • Çeken Bilir Video 2013

Hasan Denizyaran fotoğrafları

hasan denizyaran vikipedi
hasan denizyaran sungurlar
Hasan Denizyaran oynadığı dizi ve filmler
hasan denizyaran nereli
hasan denizyaran neden ayrıldı
hasan denizyaran kimdir
hasan denizyaran dizileri
hasan denizyaran boy kilo
hasan denizyaran biyografi
hasan denizyaran annesi
hasan denizyaran afili aşk
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.