Hasan Can Kaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
43
Hasan Can Kaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

Hasan Can Kaya Kimdir, biyografi sitemizde Hasan Can Kaya ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hasan Can Kaya kaç yaşında?, Hasan Can Kaya memleketi neresi, Hasan Can Kaya evi nerede, Hasan Can Kaya nereli, Hasan Can Kaya instagram, Hasan Can Kaya ile alakalı her detay yazımızda..

Hasan Can Kaya Biyografi

Seslendirme Sanatçısı, senarist ve Youtuber Hasan Can Kaya 27 Mart 1980 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. İstanbul Güngören’de eğitim yaşamına başladı. Liseyi bitirdiktan sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitimini sürdürdü. Bir süre senaristlik yaptı. Ardından çalışmalarına seslendirme sanatçısı olarak sürdü.  Başta TRT Çocuk olmak üzere, Cartoon Network ve Disney Channel çizgi ve animasyon filmlerin seslendirme sanatçılığını yaptı.

Hasan Can Kaya boy kilo yaş hayatı ve biyografi

Harun Can Kaya Deadpool, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, Marvel Sinematik Evreni filmleri, Cartoon Network çizgi dizilerindeki seslendirmeleriyle tanınmaktadır.

Harun Can Kaya Ege Oduncular ile önceden bir evlilik yapmış fakat boşanmıştır. Hasan Can Kaya sevgilisi Sultan San’dır. Genç sanatçı 2012 senesinde ¨Korkuluk Bir Hayvan Yaratmak¨ adlı müzik albümünü piyasaya sürdü. Harun Can Kaya boyu 1.70 cm kilosu 73 kg burcu Koç.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.