Harun Tuğutlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
4.830
Harun Tuğutlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Harun Tuğutlu kimdir?, biyografi sitemizde Harun Tuğutlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Harun Tuğutlu kimdir? kaç yaşında?, Harun Tuğutlu kimdir? memleketi neresi, Harun Tuğutlu kimdir? evi nerede, Harun Tuğutlu kimdir? nereli, Harun Tuğutlu kimdir? instagram, Harun Tuğutlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Harun Tuğutlu kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Harun Tuğutlu
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: Sivas
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli
Meslek: İşadamı
İnstagram hesabı için tıklayın

Harun Tuğutlu nereli? Kaç yaşında?

Harun Tuğutlu kimdir, nereli, kaç yaşında? Harun Tuğutlu kiminle evli, eşi kimdir? Leyla Lydia Tuğutlu babası nereli? Oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu’nun babası Harun Tuğutlu yaşamı ve biyografisi ile ilgili kısa bilgiler kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Harun Tuğutlu yaşamı ve biyografisi

Harun Tuğutlu Türk işadamı. Oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu’nun babasıdır. Yurtiçi ve yurtdışında şirketleri bulunmaktadır. Harun Tuğutlu kızı Leyla Lydia Tuğutlu’nun 2008 senesinde Miss Turkey birincisi Türkiye güzeli seçilmesinin sonrasında medveya daha sık araştırılmaya başlanmıştır.

Leyla Lydia Tuğutlu babası Harun Tuğutlu

Oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu’nun babası Harun Tuğutlu aslen Sivas’lıdır. Harun Tuğutlu eşi aslen Alman’dır. Leyla Lydia Tuğutlu annesinin adı medya ve magazin dünyasına yansımamıştır. Harun Tuğutlu Almanya’da tanıştığı eşi ile evlendikten sonra kızları oyuncu ve 2008 Miss Turkey birincisi Türkiye güzeli Leyla Lydia Tuğutlu dünyaya gelmiştir.

Leyla Lydia Tuğutlu annesi

Leyla Lydia Tuğutlu annesi ve babası şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.