Harika Esra Çetin kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
154
Harika Esra Çetin kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Harika Esra Çetin kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Harika Esra Çetin kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Harika Esra Çetin kimdir? kaç yaşında?, Harika Esra Çetin kimdir? memleketi neresi, Harika Esra Çetin kimdir? evi nerede, Harika Esra Çetin kimdir? nereli, Harika Esra Çetin kimdir? instagram, Harika Esra Çetin kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Harika Esra Çetin kimdir? Biyografi

Harika Esra Çetin nereli? Kaç yaşında?

Harika Esra Çetin kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Harika Esra Çetin müzik kariyeri, albümleri, konserleri, şarkıları? Harika Esra Çetin ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Harika Esra Çetin yaşamı ve biyografisi

Harika Esra Çetin Türk müzisyen ve sanatçıdır. Albümleri ve sahne aldığı mekanlarda başarılı performansı ile tanınmaktadır.

Harika Esra kimdir

Harika Esra Çetin 1986 senesinde Mersin’de dünyaya gözlerini açtı. Annesi Emine Halim ve babası Mehmet Tevfik Çetin’dir. Harika Esra Çetin’in babası Vanlı ve annesi Mersinli’dir. Ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gözlerini açan Harika Esra Çetin lise mezunudur. Çocuk yaşlarda müziğe ilgi duyan genç ve güzel sanatçı ilkokul saatleri civarında şarkılar seslendirmeye başladı. Lise çağlarında Mersin Türk Sanat Müziği Derneği’ne kaydoldu ve 4 sene boyunca koristlik yaptı. İlk sahne deneyimini 17 yaşında yaşadı. Ardından başta Mersin olmak üzere Türkiye’de farklı illerde sahne aldı. İzmir’de olduğu senelerda 2014 senesinde ilk müzik çalışması  “Deli Sevdam” albümünü müzikseverlerle bir araya getirdi. Albümün ilk klibi ise “Hayırsız Sevdam” adlı şarkısına çekildi. Uzun seneler İzmir’in en önemli mekanlarından birisi olan Broadway’de Assolist olarak sahne aldı.

Harika Esra Ümit Sayın

Harika Esra Çetin 2020 senesinin sonbaharında 90’lı senelerın unutulmaz şarkısı “Ben Tabii Ki’ adlı cover’ını müzikseverlerle paylaşımı yaptı. Harika Esra Çetin’in 2.single çalışması olan ‘Ben Tabii Ki’ müzikseverler aracılığıyla en fazla bebeğinler şarkılar listesinde yerin aldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.