Hanen Kamal kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
456
Hanen Kamal kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hanen Kamal kimdir?, biyografi sitemizde Hanen Kamal kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hanen Kamal kimdir? kaç yaşında?, Hanen Kamal kimdir? memleketi neresi, Hanen Kamal kimdir? evi nerede, Hanen Kamal kimdir? nereli, Hanen Kamal kimdir? instagram, Hanen Kamal kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hanen Kamal kimdir? Biyografi

Gerçek adı: حنين كمال – Hanen Kamal
Doğum tarihi: 2002
Doğum yeri:  Kuveyt
Boy: 166 cm
Kilo: 48 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Tiktoker, Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Hanen Kamal nereli? Kaç yaşında?

Hanen Kamal kimdir, aslen nereli, yaşı, boyu, kilosu ve burcu, sevilisi, nerede yaşıyor, instagram hesabı, tik tok üzerinden nasıl ünlendi, wiki, age, wikipedia bilgileri, حنين كمال – Hanen Kamal kimdir yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Hanen Kamal yaşamı ve biyografisi

حنين كمال – Hanen Kamal Kuveyt asıllı Tiktoker ve sosyal platform fenomenidir. 2019 senesinde dünyanın popüler eğlence ve sosyal içerikli uygulaması Tik Tok üzerinden paylaşımı yaptığı videolarla tanınmaya başladı. Tüm dünya çapında ve Türkiye’de milyonlarca takipçiye sahiptir.

Hanen Kamal age

Hanin Kamal 2002 senesinde Kuveyt’te dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Kuveyt’te başladı. 4 yıl önce ailesi ile birlikte Türkiye’ye yerleşti. Sosyal medya fenomenleri içinde bulunan حنين كمال – Hanen Kamal Tik Tok üzerinden paylaşımı yaptığı keyifli ve sempatik videolarla bir anda milyonlarca takipçiye ulaştı.

Hanen Kamal sevgilisi

Sosyal medya fenomeni olma başarısını yalnızca Tik Tok üzerinden değil bunun yanı sıra İnstagram hesabı üzerinde de ispatlayan حنين كمال – Hanen Kamal instagram üzerinden de milyonlarca takipçisi bulunmaktadır. Günümüzde 15 saniyelik videolarla takipçilerini kendisine bağlayan حنين كمال – Hanen Kamal fotoğrafları ve diğer paylaşımları ile de hayli göze çarpmaktadır.

Hanen Kamal yaş حنين كمال - Hanen Kamal
Hanen Kamal boy kilo burç

Hanen Kamal Tik Tok

@hanen

نفس الشي بس انتو بتحبو الأجانب ??????? سنابي hanenkamall

♬ الصوت الأصلي – sherifffgehddd

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.