Hanen Kamal kimdir, Hanen Kamal kaç yaşında?

06.11.2021
155
Hanen Kamal kimdir, Hanen Kamal kaç yaşında?

Hanen Kamal kimdir, biyografi bölümünde Hanen Kamal biyografi sayfası ile karşınızdayız. Hanen Kamal kaç yaşında?, Hanen Kamal memleketi neresi, Hanen Kamal facebook, Hanen Kamal nereli, Hanen Kamal instagram, Hanen Kamal ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Hanen Kamal kimdir? başlığımızın detayları..

Hanen Kamal Kimdir – Hanen Kamal Biyografi

2002 Kuveyt doğumlu  حنين كمال , Hanen Kamal,Kuveyt asıllı Tiktoker ve sosyal platform fenomenidir.  2019 senesinde dünyanın popüler eğlence ve sosyal içerikli uygulaması Tik Tok üzerinden paylaşımı yaptığı videolarla tanınmaya başladı. Tüm dünya çapında ve Türkiye’de milyonlarca takipçiye sahiptir.

Eğitim yaşamına Kuveyt’te başladı. 4 yıl önce ailesi ile birlikte Türkiye’ye yerleşti. Sosyal medya fenomenleri içinde bulunan حنين كمال – Hanen Kamal Tik Tok üzerinden paylaşımı yaptığı keyifli ve sempatik videolarla bir anda milyonlarca takipçiye ulaştı.

Hanen Kamal yalnızca Tik Tok üzerinden değil bunun yanı sıra İnstagram hesabı üzerinde de ispatlamış, حنين كمال – Hanen Kamal instagram üzerinden de milyonlarca takipçisi bulunmaktadır. Günümüzde 15 saniyelik videolarla takipçilerini kendisine bağlayan حنين كمال – Hanen Kamal fotoğrafları ve diğer paylaşımları ile de hayli göze çarpmaktadır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.