Hande yılmaz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
104
Hande yılmaz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Hande yılmaz kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Hande yılmaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hande yılmaz kimdir? kaç yaşında?, Hande yılmaz kimdir? memleketi neresi, Hande yılmaz kimdir? evi nerede, Hande yılmaz kimdir? nereli, Hande yılmaz kimdir? instagram, Hande yılmaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hande yılmaz kimdir? Biyografi

Hande yılmaz nereli? Kaç yaşında?

Hande yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Hande yılmaz dizileri? Hande yılmaz sevgilisi? Hande yılmaz blog, sare, çzüm tasarruf, kapanmadan önce yazılarının yazarı mı? Hande yılmaz oyuncu ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Hande yılmaz yaşamı ve biyografisi

Hande Yılmaz Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizi filmlerde oynamadan önce yapım personellerinde çalıştı. Ardından oyunculuk yapmaya başladı.

Hande yılmaz blog

Hande yılmaz 4 Nisan 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV bölümünde sürdü. Ardından bu alandan mezun oldu. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde kamera önü oyunculuk ve temel oyunculuk dersleri aldı.

Hande yılmaz dizileri

Hande yılmaz medya ve oyunculuk kariyerine Kırık Kalpler Bankası, Medcezir, Karadayı, Limonata, İtirazım Var, Ben de Özledim, Leyla ile Mecnun, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi, Sen Aydınlatırsın Geceyi ve Şubat dizi filmlerinin yapım ekibinde yer alarak başladı.

Hande yılmaz kameraların karşısına ilk kez 2011 senesinde “Leyla ile Mecnun” dizisi ile adım attı. Ardından 2015 senesinde “Yabani” filminde rol aldı. Aynı yıl “Limonata” filminde rol aldı. En büyük çıkışını 2017 senesinde “Aslan Ailem” dizisinde “hande rolü ile yaptı. 2019 senesinde “Zengin ve Yoksul” ve”Kuzey Yıldızı” dizilerinde rol adlı. Hande Yılmaz 2020 senesinde “İyi Günde Kötü Günde” dizisinde “Yasemin” rolüne hayat veren isim oldu.

Hande yılmaz sevgilisi

Hande yılmaz boyu 1.68 cm kilosu 52 kg ve burcu Koç.

Hande Yılmaz dizileri ve filmler

Hande Yılmaz yer aldığı diziler? Hande Yılmaz hangi dizilerde oynadı? Aşağıda bulunmaktadır.

  • 2020 İyi Günde Kötü Günde (Yasemin)
  • 2019 Zengin ve Yoksul
  • 2019 Kuzey Yıldızı
  • 2017 Aslan Ailem (Hande)
  • 2015 Limonata
  • 2015 Yabani
  • 2011 Leyla ile Mecnun
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.