Hande Ünsal Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
270
Hande Ünsal Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hande Ünsal Kimdir?, biyografi sitemizde Hande Ünsal Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hande Ünsal Kimdir? kaç yaşında?, Hande Ünsal Kimdir? memleketi neresi, Hande Ünsal Kimdir? evi nerede, Hande Ünsal Kimdir? nereli, Hande Ünsal Kimdir? instagram, Hande Ünsal Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hande Ünsal Kimdir? Biyografi

Hande Ünsal Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Sanatçı Hande Ünsal doğum tarihi 25 Şubat 1992’dir. İzmir’de doğmuştur. Esasen Manisa Turgutlu’ludur. Lisans mezunu olan Hande Ünsal evli olup, boyu 1.68 cm ve kilosu 48’dir. Balık burcu olan şarkıcı Devlet Konservatuvarı, Haliç Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği bölümünde eğitim görmüştür. Hande Ünsal, Ses sanatçısı Niran Ünsal ve Kaan Canbağ’ın kızıdır.

Müzik kariyerine 2011 senesinde “Kumar” single projesi ile merhaba dedi. ile başlayan Hande Ünsal, Aydın Kurtoğlu’na “Köle” şarkısında vokallikte yapmıştır.

Hande Ünsal, 2013 senesinde Aranjör Serkan Balkan ile evlendi. Müzik kariyerini ilerleten sanatçı Hande Ünsal annesi ile  kırgın oldukları bilinmektedir. Bugüne kadar sanatçının 2 albüm çalışması olmuştur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.