Hande Taşer kimdir, Hande Taşer kaç yaşında?

06.11.2021
425
Hande Taşer kimdir, Hande Taşer kaç yaşında?

Hande Taşer kimdir, biyografi bölümünde Hande Taşer biyografi sayfası ile karşınızdayız. Hande Taşer kaç yaşında?, Hande Taşer memleketi neresi, Hande Taşer facebook, Hande Taşer nereli, Hande Taşer instagram, Hande Taşer ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Hande Taşer kimdir? başlığımızın detayları..

Hande Taşer Kimdir – Hande Taşer Biyografi

1995 doğumlu Hande Taşer, Mimar Sinan Üniversitesi Moda Tasarım bölümünde okumuş. Aynı zamanda modellik yapan bir twitter fenomeni ve  youtuber. 

İlk başta Mayıs 2015’te YouTube kanalına çizim ve modaveyayalı videolar yükleyerek başladı. Daha sonra Temmuz 2018’de Instagram’da fotoğraf paylaşmaya başladı. Aynı zamanda bir illüstratördür ve Han This adında ayrı bir Instagram hesabı çalıştırır, burada suluboya bazlı ve modadan ilham alan sanat eserlerini paylaşır. 

Youtube kanalında 30 bin,Instagram’da 75.000’in üzerinde takipçisi var.Hande Taşer, yemekle alakalı fotoğrafların bunun yanında model fotoğrafların karışımını paylaşımı yaptığı bilinen, Instagram yıldızı. Ayrıca Jakke, Kill Your Idols ve Mango gibi bir çok markayla çalışıyor.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.