Hande Aselbelis Şentepe kimdir, Hande Aselbelis Şentepe kaç yaşında?

05.11.2021
55
Hande Aselbelis Şentepe kimdir, Hande Aselbelis Şentepe kaç yaşında?

Hande Aselbelis Şentepe kimdir, biyografi bölümünde Hande Aselbelis Şentepe biyografi sayfası ile karşınızdayız. Hande Aselbelis Şentepe kaç yaşında?, Hande Aselbelis Şentepe memleketi neresi, Hande Aselbelis Şentepe facebook, Hande Aselbelis Şentepe nereli, Hande Aselbelis Şentepe instagram, Hande Aselbelis Şentepe ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Hande Aselbelis Şentepe kimdir? başlığımızın detayları..

Hande Aselbelis Şentepe Kimdir – Hande Aselbelis Şentepe Biyografi

8 Eylül doğumlu Hande Aselbelis Şentepe Youtube Modacı Kardeşler isimli bir youtube kanalı mevcuttur. Hande Aselbelis Şentepe ve kardeşi Dilara Eylül Şentepe ile birlikte içerik üretmektedirler.Hande Aselbelis Şentepe ve Dilara Eylül Şentepe’nin doğum tarihi 8 Eylül’dür.

 Hande Aselbelis Şentepe’in En sevdikleri mobil uygulama instagramdır. Youtube hesaplarının 585 bin abonesi mevcuttur. Hande Aselbelis Şentepe’nin instagram kanalının ismi hande.aselbelis şeklindedir. Kanalının 196 bin takipçisi mevcuttur. Hande Aselbelis Şentepe TikTok sosyal platform uygulaması için de aktif olarak içerik üretmektedir. Tiktok hesabında 640 binden fazla takipçisi mevcuttur.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.