Hande Arısoy Kimdir?

26.10.2021
818
Hande Arısoy Kimdir?

Hande Arısoy Kimdir?, biyografi sitemizde, Hande Arısoy Kimdir? başlığı altında makale bir araya getirdik. Hande Arısoy Kimdir? biyografisi yazımızda…

Hande Arısoy Kimdir?

Hande Arısoy Kaç yaşında? Boyu ve kilosu ne?

Hande Arısoy 20 yaşında üniversiteden mezun olduktan sonra gayrimenkul sektörüyle tanıştı. 12 sene kadar bu alanda çalıştı. Asistanlıktan, satış ve pazarlama koordinatörlüğüne kadar yükseldi. Türkiye’nin en önemli gayrimenkul şirketlerinde yer aldı. Bulunduğu her pozisyonda da sıra sıra yükseldi.Gayrimenkul sektöründeki çalışmalarında hemen hemen 6 bin adet konut satışı yaptı.

Senelerce gayrimenkul sektörünün içinde bir beyaz yakalı olarak başarıdan başarıya koşan ve sonrasında içinde aradığı mutluluk sırrını sanatta bulan Hande Arısoy oyuncu olma kararını verdikten sonra, Craft, 35.5 Akademi, Federal Film Akademi, Yeşim Cingöz Yazıevi’nde oyunculuk eğitimleri aldı.

Aldığı çeşitli sanat eğitimleri sonrasında tiyatro sanatçılığı, yazarlık ve dublaj seslendirmeleri yapan Hande Arısoy, çalışkanlığı, sıcakkanlılığı ve güzelliğiyle dikkatleri her zaman üzerine çeken bir isim.

Hande Arısoy’un ilk dizisi Baharı Beklerken dizisi oldu ve şu anda Süheyla kişiliğini canlandırırken sergilediği oyunculuk, ilk dizisi olmasına rağmen bi hayli beğeniliyor.

Ayrıca Türkiye’nin El Bab operasyonun konu edildiği, yönetmenliğini Haydar Işık’ın yaptığı Bir Gece Ansızın Gelebiliriz filminde
Yüzbaşı Hande kişiliği ile çok yakında zamanda film severlerin karşısına çıkacak.

Ebru Küçük Akar menajerliğin oyuncusu olan Hande Arısoy 32 yaşındadır, 1. 70 cm boyunda ve 60 kilodur.

Tam bir hayvan sever olan oyuncu, ata binmeyi,yüzmeyi, kayak yapmayı çok sevmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.