Hande Altaylı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
379
Hande Altaylı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hande Altaylı Kimdir?, biyografi sitemizde Hande Altaylı Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hande Altaylı Kimdir? kaç yaşında?, Hande Altaylı Kimdir? memleketi neresi, Hande Altaylı Kimdir? evi nerede, Hande Altaylı Kimdir? nereli, Hande Altaylı Kimdir? instagram, Hande Altaylı Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hande Altaylı Kimdir? Biyografi

Hande Altaylı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Yazar Hande Altaylı, 1971 senesinde Balıkesir, Edremit’de dünyaya geldi. Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Fatih Altaylı ile evlidir. Hande Altaylı’nın Ceyda Erenoğlu isminde bir ablası bulunmaktadır. Ablası Haberütrk Sağlık programı sunucusudur. Fatih Altaylı‘nın baldızıdır.

Hande Altaylı’nın babası Güner Türel ve mesleği avukatlıktır. Annesi Bilge Türel ve ev hanımıdır.

Hande Altaylı eğitim yaşamı İstanbul’da geçti. Galatasaray Lisesi’nde yatılı olarak okudu. Bu süreciüniversite öğrenimi takip etti. Boğaziçi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi bölümünden mezun oldu.

Yazarlık ve bunun yanında reklam yazarlığı yapmaktadır.
İlk kaleme aldığı romanı “Aşka Şeytan Karışır, 2006 senesinde sevenleri ile buluştu. 2009 senesinde ikinci romanı olanMaraz’ı kaleme aldı.

Daha sonra 2015 senesinde “Delice” kitabını yazdı.

Hande Altaylı, 1995 senesinden beri Fatih Altaylı ile evlidir. 2005 senesinde Zeynep isminde bir kız çocukları olmuştur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.