Hande Acar kimdir, Hande Acar kaç yaşında?

07.11.2021
279
Hande Acar kimdir, Hande Acar kaç yaşında?

Hande Acar kimdir, biyografi bölümünde Hande Acar biyografi sayfası ile karşınızdayız. Hande Acar kaç yaşında?, Hande Acar memleketi neresi, Hande Acar facebook, Hande Acar nereli, Hande Acar instagram, Hande Acar ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Hande Acar kimdir? başlığımızın detayları..

Hande Acar Kimdir – Hande Acar Biyografi

   1984 doğumlu Hande Acar, Işık Lisesi mezunu. Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünden mezun olan Acar’ın hayali bir gün anahaber bülteni sunmaktı. Ama hayat çok da planladığı gibi gitmedi. Henüz 22 yaşındayken üniversitedeyken aşık olduğu, İşadamı Erdinç Acar ile yaşamını birleştirdi. Evliliğinin ilk senesinde kucağına ilk çocuğunu aldı, ilk parasını iki yıl önce açtığı ikinci el butiği aracılığıyla kazandı. Aslan, Masal ve Mavi, adlı üç çocuk annesi Hande Acar’ın   Instagram’da 100 binin üzerinde takipçisi var.

Hande-Erdinç Acar,  ile 2006’da evlenmiş, 2010’da boşanmıştı.  2011’de ikinci kez nikah masasına oturmuşlardı. Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi Erdinç Acar’la, işadamı Teoman Demir’in kızı Hande Demir, Las Vegas’ta evlendi.

Hande Acar’a eşi 2015 senesinde  295 bin euro yani hemen hemen 1 milyon 200 bin TL olduğu Cadillac Escalade marka cip armağan etmişti. Erdinç Acar, eşine milyonluk araç almakla da kalmadı cipin plakasını ise Hande Acar’ın ismine uygun olarak ‘HND’ olarak yaptırmıştı.

Hande Acar,’ın  annesi cemiyet yaşamının tanınmış isimlerinden Revan Sadıkoğlu,  da Erdinç Acar’la evli olan kızına  2015 senesinde  tekne armağan etmişti.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.