Hamza Aydoğdu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
385
Hamza Aydoğdu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hamza Aydünyaya geldi Kimdir?, biyografi sitemizde Hamza Aydünyaya geldi Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hamza Aydünyaya geldi Kimdir? kaç yaşında?, Hamza Aydünyaya geldi Kimdir? memleketi neresi, Hamza Aydünyaya geldi Kimdir? evi nerede, Hamza Aydünyaya geldi Kimdir? nereli, Hamza Aydünyaya geldi Kimdir? instagram, Hamza Aydünyaya geldi Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hamza Aydünyaya geldi Kimdir? Biyografi

Hamza Aydünyaya geldi Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Dr. Hamza Aydünyaya geldi 10 Ocak 1975 senesinde Bitlis’te doğmuştur. İlk ve Orta derece öğrenimini Ahlat beldesinde tamamlarken, lise öğrenimini Bitlis Ticaret Lisesinde bitirdi.

Hamza Aydünyaya geldi Kayseri Erciyes Üniversitesinde Muhasebe eğitimi aldı.  Hemen sonrasında Kayseri Erciyes Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Van 100. Yıl Üniversitesinde Yüksek lisansını bitirdi. Doktorasını da Ankara Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde bitirdi.

Hamza Aydünyaya geldi kariyeri boyunca; “Bakanlık Müşavirliği, Daire Başkanlığı, Eğitim Grup Başkanlığı, Genel Müdür Yardımcılığı gibi farklı kademelerde görev yapmıştır.” 10 Haziran 2014 tarihinde İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne asaleten atandı. Hamza Aydünyaya geldi birden çok seminer ve onlarca makale kaleme almıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.