Haluk Yavuzer Kimdir? Biyografi Sayfası

29.10.2021
211
Haluk Yavuzer Kimdir? Biyografi Sayfası

Haluk Yavuzer Kimdir? Biyografi, bölümünde Haluk Yavuzer Kimdir? Biyografi sayfası ile karşınızdayız. Haluk Yavuzer Kimdir? Biyografi detayları ile daha da iyi tanıyalım.

Haluk Yavuzer Kimdir? Biyografi – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Haluk Yavuzer

Prof. Dr. Haluk Yavuzer, İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölüm Başkanı. 1961-1965 senelerı içinde İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Pedagoji Bölümünde okumuş, mezun olmuş aynı bölümde doktorasını 1971 senesinde vermiştir.

Doktora eğitiminden sonra Londra Üniversitesinde Çocuk Psikolojisi ve Eğitimi ile Çocuk Suçluluğu hususunda incelemeler yapmıştır. Dr. Yavuzer, 1989 senesinden bu yana çalışmaya başlayan ve ana-baba eğitimini amacında olan Ana-baba Okullarının kurucusudur.

Dr. Yavuzer fakültesini temsilen 2 dönem İstanbul Üniversitesi Senatosu kullanıcı hesabı, 6 yıl da Fakülte Yönetim Kurulu kullanıcı hesabı yapmıştır. Ayrıca Avrupa Birliği sponsorluğunda 0-6 yaş Evde Çocuk Bakım ve Eğitim Elemanı Yetiştirme Projesinin eğitim koordinatörlüğü, Tübitak Eğitim ve İletişim Projeleri Değerlendirme Komisyonu kullanıcı hesabı gibi görevleri de üstlenmiştir.

Haluk Yavuzer Kitapları


Ana-Baba Okulu
Ana-Baba ve Çocuk
Çocuğu Tanımak ve Anlamak
Çocuğunuzun İlk 6 Yılı
Çocuk Eğitimi El Kitabı
Çocuk Psikolojisi
Çocuk ve Suç
Evlilik Okulu
Gençleri Anlamak
Okul Çağı Çocuğu
Resimleriyle Çocuk
Anne Olmak
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.