Halit Özgür Sarı kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
483
Halit Özgür Sarı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Halit Özgür Sarı Kimdir, biyografi sitemizde Halit Özgür Sarı ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Halit Özgür Sarı kaç yaşında?, Halit Özgür Sarı memleketi neresi, Halit Özgür Sarı evi nerede, Halit Özgür Sarı nereli, Halit Özgür Sarı instagram, Halit Özgür Sarı ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Halit Özgür Sarı Biyografi

Halit Özgür Sarı 4 Ekim 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Halit Özgür Sarı lise eğitiminin sonrasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünde eğitimini bitirdi. Oyunculuk kariyerini inşa etmeden önce Esra Kızıldoğan’dan Temel ve İleri Oyunculuk eğitimi aldı. Aynı zamanda Craft Atölyesi bünyesinde oyunculuk eğitimi aldı.

Halit Özgür Sarı kameraların karşısına ilk kez 2018 senesinde Süleyman rolü ile Diriliş Ertuğrul dizisinde adım attı. Ardından 2019 senesinde Hakan: Muhafız dizisinde rol aldı. Aynı yıl 2019 senesinde Şampiyon dizisinde Kerem rolünü canlandırdı. 2021 senesinde Kardeşlerim dizisinde Kadir rolüne hayat veren isim oldu.

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Halit Özgür Sarı çocukluk hayali Astronot olmaktır. Uyku ile arası limoni olan genç oyuncu aktör olmaması durumunda ticaret yapacağını belirtmiştir. gitar, basketbol, futbol ve yüzme hususunda hobileri bulunmaktadır.

Halit Özgür Sarı boyu 1.78 cm, kilosu 66, burcu Terazi ve göz rengi kahverengidir.  Halit Özgür Sarı 2021 yılı itibariyle 27 yaşındadır.  

Halit Özgür Sarı dizileri ve filmleri

  • 2021 Kardeşlerim (Kadir)
  • 2019 Şampiyon (Kerem)
  • 2019 Hakan: Muhafız
  • 2018 Diriliş: Ertuğrul (Süleyman)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.