Halime Erdoğan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
530
Halime Erdoğan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Halime Erdoğan Kimdir?, biyografi sitemizde Halime Erdoğan Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Halime Erdoğan Kimdir? kaç yaşında?, Halime Erdoğan Kimdir? memleketi neresi, Halime Erdoğan Kimdir? evi nerede, Halime Erdoğan Kimdir? nereli, Halime Erdoğan Kimdir? instagram, Halime Erdoğan Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Halime Erdoğan Kimdir? Biyografi

Yazar Halime Erdoğan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa Biyografi

Halime Erdoğan kimdir, nereli, kaç yaşında, hangi kitapları yazdı, evli mi? “Hayalci Çocuk”  kitabının yazarı Halime Erdoğan’ın kitabı neden toplatıldı? Yazar Halime Erdoğan, çocuk kitabı yazarlığı ve son senelerda çocukları bağımlı hale getiren çeşitli sanla oyunlara karşı tepkileri ile gündeme gelen araştırmacı, gazeteci ve yazardır.

Hayalci Çocuk kitabı yazarı kim? Halime Erdoğan kimdir? Halime Erdoğan’ın kitabı neden toplatıldı? Halime Erdoğan’ın toplatılan kitabının adı ne? Hayalci Çocuk neden toplatıldı? İşte yanıtını aryan tüm sorular.

Halime Erdoğan’ın ‘Hayalci Çocuk’ adlı çocuk kitabında bulunan bazı satırlar, aileleri ve okuyanları bi hayli şaşırttı. Durumlar bu şekilde idrak edince “Hayalci Çocuk” kitabının 58 ve 61. sayfalarında hikayede kahraman bir çocuğun cinsel istismara uğraması şeklindeki ifadeler  bir anda tepkilerin oluşmasına yol açtı. Yazar Halime Erdoğan konu ile ilgili resmi sosyal platform kanalından Twitter üzerinde açıklamalarda bulunmasına rağmen “Hayalci Çocuk” kitabı piyasadan geri çekilerek toplandı.

Halime Erdoğan Twitter Hesabı.

“Çocukların çeşitli tacizleri fakat okuyarak öğrenebilecekleri yönünde savunma hazırlayan yazar Halime Erdoğan’ın yaptığı açıklamalar “Hayalci Çocuk” kitabının toplatılmasının önüne geçemedi.

İşte Yazar Halime Erdoğan kimdir sorusunun yanıtı kim kimdir bölümünde sizlerle.

Halime Erdoğan gazeteci yazar 1986 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Bugün 32 yaşında olan yazara ait 3 kitap bulunmaktadır. Yazar Halime Erdoğan eğitim yaşamına İzmir’de başladı. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Bölümünden mezun olmuştur.

Çocuk romanı yazarı Halime Erdoğan şimdiye kadar Egasus ve Puslu Yayıncılık etiketi ile 3 adet kitabı okuyucu ile buluşmuştur. Bu kitaplar; Hayalci Çocuk, Sihirli Bulutlar, Yasak Aşk Melankolisi kitapları oldu.

Halime Erdoğan kariyer yolculuğunda çocuk romanı yazarlığının bunun yanında News From The Queen, şirketinde, Ege Olay internet sitesinde köşe yazarı olarak, kendi bloğu olan https://yazarhalimeerdogan.blogspot.com sitesinde yüzlerce ünlü ve tanınmış simalarla röportajları bulunmaktadır.

Çocuk, Gençlik, Çocuk Öyküleri, Roman, ve çeşitli Edebiyat kategorilerinde eserler Halime Erdoğan’ın 2016 senesinde Mhp İzmir İl Başkan Yardımcısı Cumhur Bulut ile video röportajı da bulunmaktadır. Aşağıda yazarın kaleme aldığı kitapları bulacaksınızdır.

Halime Erdoğan kitapları

  • Sihirli Bulutlar
  • Yasak Aşk Melankolisi
  • Hayalci Çocuk
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.