Halil Söyletmez kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
462
Halil Söyletmez kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Halil Söyletmez kimdir?, biyografi sitemizde Halil Söyletmez kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Halil Söyletmez kimdir? kaç yaşında?, Halil Söyletmez kimdir? memleketi neresi, Halil Söyletmez kimdir? evi nerede, Halil Söyletmez kimdir? nereli, Halil Söyletmez kimdir? instagram, Halil Söyletmez kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Halil Söyletmez kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Halil Söyletmez
Doğum tarihi: 19/03/1992
Doğum yeri:  Adana
Boyu: 1.61 cm
Kilo:  60 kg
Burcu:  Balık
Eğitim durumu: Lise
Medeni hali: Evli (Şeyma Eke ile)
Meslek: Oyuncu, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın.

Halil Söyletmez kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Halil Söyletmez kimdir, nereli, kaç yaşında, boy kilo ve hangi burç, sevgilisi kim, evli mi, eşi kimdir? Halil Söyletmez eşinin boyu? Halil Söyletmez burnu estetik olduktan sonra düzeldi mi? Kim kimdir bölümümüzde Halil Söyletmez yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili bilgiler sunacağız.

Halil Söyletmez yaşamı ve biyografisi

Halil Söyletmez, Türk Youtuber ve oyuncudur.  Vine ve YouTube üzerinden paylaşımı yaptığı videolarla sosyal platform fenomeni ve kısa bir süre sonra da oyuncu oldu. Çarpıcı ve keyifli videolarının bunun yanında burun estetiği ile de bi hayli fazla gündemde kalmıştır.

Halil Söyletmez 19 Mart 1992 senesinde Adana’da dünyaya gözlerini açtı. Burada eğitim yaşamına başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına devam etmedi. 2013 senesinde popüler video uygulaması olan Vine ile tanınmaya başlandı. Daha sonra televizyon ekranlarında yer aldı ve Beyazıt Öztürk şov programında “Beyaz Show’da” Vine köşesi yaptı.

2018 senesinde Operatör Doktor Güncel Öztürk, aracılığıyla burun estetiği yaptırdı Lakin Halil Söyletmez burun cerrahi operasyonu sonrasında burunun düştüğünü iddia ederek durumu mahkemeye taşımıştır. 2019 senesinde mahkeme kararı “Halil Söyletmez’in 2 ay süreyle Doktor Güncel Öztürk’ün ev ve işyerine yaklaşmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi.”

2019 senesinde birlikte olduğu sevgilisi yazar Şeyma Eke ile nikah masasına oturdu. Halil Söyletmez film projelerinin bunun yanında bir çok ünlü için sosyal platform desteği sağlamaktadır.

Halil Söyletmez dizi ve filmleri

Halil Söyletmez yer aldığı diziler, oynadığı sinema filmleri aşağıda güncel olarak listelenmektedir.

  • 2019 Enes Batur Gerçek Kahraman Sinema Filmi
  • 2018 Cumali Ceber 2 Sinema Filmi
  • 2017 Cumali Ceber: Allah Seni Alsın Sinema Filmi

Halil Söyletmez ve eşinin fotoğrafları

Halil Söyletmez sevgilisi
Halil Söyletmez dizi ve filmleri
Halil Söyletmez eşinin boyu
Halil Söyletmez burnu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.