Halil Örenler kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
817
Halil Örenler kimdir, nereli, kaç yaşında?

Halil Örenler Kimdir, biyografi sitemizde Halil Örenler ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Halil Örenler kaç yaşında?, Halil Örenler memleketi neresi, Halil Örenler evi nerede, Halil Örenler nereli, Halil Örenler instagram, Halil Örenler ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Halil Örenler Biyografi

Halil Örenler kimdir, kaç yaşında, nereli?

Halil Örenler Youtube video içerik üreticisi, sosyal platform fenomenidir. 1998 senesinde Adana’da dünyaya geldi. Memleketi aslen Şanlıurfa’dır. Günümüz itibari ile yaşı 22 yaşındadır. Halil Örenler başta Zula olmak üzere, Pubg Mobile Gameplay ve challengeları ve sevgilisi ile çektikleri videolarla tanınmaya başladı.

Halil Örenler yaşamı ve biyografisi

Halil Örenler 1998 senesinde Adana’da dünyaya gözlerini açtı. Babasını erken yaşta kaybetti. Eğitim yaşamına Adana’da başladı. Zula ve Pubg oyuncusu Halil Örenler şimdilerde halen Adana’da yaşamaktadır. Esasen Şanlıurfalı olan genç fenomen Zula videoları ile büyük bir çıkış yakaladı. Youtube içerik üreticisi olarak videolar hazırlayan ve paylaşan fenomen takipçileri aracılığıyla sevilmektedir. Aylık hemen hemen 12 bin 13 bin TL kazanmaktadır. Bir dönem Metin2 oynamıştır. En sevdiği e-sporcu Aytekin Vons.

Özel yaşamına ilişkin olarak sevgilisi Alara ile Tiktok üzerinden tanışmıştır. Halil Örenler ve Alara Handan Akbulut bu birlikteliklerini nişanlanarak taçlandırmışlardır.

Halil Örenler video içerikleri üretmeye sürdürmektedir.

Halil Örenler boy kilo ve hangi burç?

Halil Örenler boyu 1.68 cm kilosu 73 kg ve burcu Oğlak.

Halil Örenler sevgilisi?

Halil Örenler sevgilisi bulunmaktadır. Alara Handan Akbulut ile sevgili olan Halil Örenler yakın günlerde nişanlanmışlardır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.