Halil Necipoğlu kimdir, Halil Necipoğlu kaç yaşında?

07.11.2021
246
Halil Necipoğlu kimdir, Halil Necipoğlu kaç yaşında?

Halil Necipoğlu kimdir, biyografi bölümünde Halil Necipoğlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Halil Necipoğlu kaç yaşında?, Halil Necipoğlu memleketi neresi, Halil Necipoğlu facebook, Halil Necipoğlu nereli, Halil Necipoğlu instagram, Halil Necipoğlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Halil Necipoğlu kimdir? başlığımızın detayları..

Halil Necipoğlu Kimdir – Halil Necipoğlu Biyografi

Halil Necipoğlu,1968 Erzurum doğumludur. Beyazıt Cami imamı İsmail Biçer’den dersler alan Halil Necipoğlu İmam Hatip Lisesini bitirmiş sonrasında İlahiyat Fakültesi Ön Lisans Programını tamamlamıştır. Din görevlisi, televizyon programı sunucusu ve bunun yanı sıra tasavvuf müziği sanatçısıdır. 

Üsküdar Musuki Cemiyetine üye olan Necipoğlu Dolmabahçe Sarayı Camisinde imamlık yapmıştır. TNT ekranlarında Sahur programı yapmış bunun bunun yanında Star Tv ve TRT ekranlarındada sahur programları hazırlamış ve sunmuştur.

En son televizyon ekranlarında Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasında jüri olarak yer almıştır. Cevşenü’l Kebir, Camideki Adam ve Semavi Vuruşlar isminde albümleri de bulunan Halil Necipoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

Hafız Halil Necipoğlu’nun babasıda imamlık yapmıştır. Şarkıcı Murat Necipoğlu’nun abisidir.

Halil Necipoğlu sunumuyla ”Ramazan Bereketi”, birbirinden özel konukları ve farklı içeriğiyle Star TV’de başlıyor.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.