Halil İbrahim Göker kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
1.016
Halil İbrahim Göker kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Halil İbrahim Göker kimdir?, biyografi sitemizde Halil İbrahim Göker kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Halil İbrahim Göker kimdir? kaç yaşında?, Halil İbrahim Göker kimdir? memleketi neresi, Halil İbrahim Göker kimdir? evi nerede, Halil İbrahim Göker kimdir? nereli, Halil İbrahim Göker kimdir? instagram, Halil İbrahim Göker kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Halil İbrahim Göker kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Halil İbrahim Göker
Doğum tarihi: 15 Ağustos 1992
Doğum yeri: Çorum
Boy: 1.83 cm
Kilo: 72 kg
Burcu: Aslan
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Halil İbrahim Göker nereli? Kaç yaşında?

Halil İbrahim Göker kimdir, nereli, sevgilisi, boy kilo ve yaş, dizileri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Halil İbrahim Göker yaşamı ve biyografisi

Halil İbrahim Göker Türk fenomen, senarist ve bunun yanı sıra  oyuncudur. Youtube üzerinden paylaşımı yaptığı eğlenci videolarla tanınmaya başladı.

Halil İbrahim Göker 15 Ağustos 1992 senesinde Çorum’da dünyaya geldi. Esasen memleketi Çorum’dur. Eğitimine Çorum’da başlayan Halil İbrahim Göker liseden mezun olduktan sonra üniversiteyi İzmir 9 Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünde bitirdi.

Üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi alan Halil İbrahim Göker kısa bir süre sonra medya sektöründe yerini alan isim oldu.

Youtube  ve sosyal platform kanallarında paylaşımı yaptığı keyifli videolarla tanınmaya başladı. Oyunculuk ve yazarlık kariyerine 2015 senesinde ilk kez “Sihirbazlık Okulunda Bir Türk” adlı sinema filminde başladı.  2016 senesinde “Nasıl Yani” adlı sinema filminde hem oyuncu hem de senaristlik yaptı.

Günümüzde çalışmalarını ilerleten Halil İbrahim Göker bekar olup sevgilisi yoktur.

Halil İbrahim Göker dizi ve filmleri

Halil İbrahim Göker dizileri, hangi dizilerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

  • 2016 Nasıl Yani (Sinema Filmi)
  • 2015 Sihirbazlık Okulunda Bir Türk (Sinema Filmi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.