Hakan Ural Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
231
Hakan Ural Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hakan Ural Kimdir?, biyografi sitemizde Hakan Ural Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hakan Ural Kimdir? kaç yaşında?, Hakan Ural Kimdir? memleketi neresi, Hakan Ural Kimdir? evi nerede, Hakan Ural Kimdir? nereli, Hakan Ural Kimdir? instagram, Hakan Ural Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hakan Ural Kimdir? Biyografi

Hakan Ural Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi

Türk sinemasının ve dizilerinin yakışıklı oyuncusu, bunun yanında televizyon programlarının içten yorumcusu Hakan Ural 10 Mayıs 1967 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen Malatyalı’dır.

Uzun bir süre babasının kim olduğunu bilmemiştir. Hakan Ural’a Türkiye Cumhuriyetinin en büyük kabadayısı Hikmet Uzun üvey babalık yapmıştır. Çok sonraki tarihlerde babası Selçuk Ural ile tanışmıştır. Hakan Ural’ın annesi ise Ceyhan Cem’dir. Annesi kısa bir süre önce yaşamını yitirmiştir.

Çocukluk dönemleri hayli acılar ve yokluk içinde geçtiyse de 16’lı yaşları ona manken olmanın sanatın ve şöhretin kapılarını açmıştır. Boğa burcu olan Hakan Ural 1.76 boyundadır.

Hakan Ural, herkesin yakında zamandan tanıdığı sanatçı Sibel Can ile evlenmiştir.

Çiftin bu evliliklerinden 1992 doğumlu olan Engincan ve 1994 doğumlu olan Melisa dünyaya gelmiştir. Lakin ardındanki tarihlerde Sibel Can’la boşanmıştır.

Hakan Ural 2005 senesinde Ezgi Can ile evlendi ve bu evliliğinden 2013 doğumlu “Gisella” adında bir çocukları dünyaya gözlerini açtı.

Hakan Ural sinema ve dizi filmlerin vazgeçilmez karizmatik oyuncusu oldu. Ayrıca Tv programlarında yorumları ile de bi hayli gözleri üstüne topluyor.

Hakan Ural TV8 başta olmak üzere birden fazla programda yorumculuk yapmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.