Hakan Kanık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
234
Hakan Kanık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hakan Kanık kimdir?, biyografi sitemizde Hakan Kanık kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hakan Kanık kimdir? kaç yaşında?, Hakan Kanık kimdir? memleketi neresi, Hakan Kanık kimdir? evi nerede, Hakan Kanık kimdir? nereli, Hakan Kanık kimdir? instagram, Hakan Kanık kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hakan Kanık kimdir? Biyografi

Hakan Kanık kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

MasterChef Türkiye yarışması ile ünlenen Hakan Kanık yaşamı ve çok daha yükseksı kim kimdir bölümümüzde.  Tam adı ile Hakan Kanık 1999 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Hakan Kanık 19 yaşında ve asıl mesleği ise mutfak komisidir. Hakan Kanık Survivor 2019 Türkiye Yunanistan müsabakasında netleşen isimler içinde. Peki, Survivor 2019 Hakan kimdir?

Hakan Kanık çocukluk senelerı nasıl geçti?

Çocukluk senelerı, eğitim ve öğrenim yaşamı liseye senelerına kadar İstanbul Kadıköy’de geçti. Hakan Kanık liseyi Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde bitirdi. Daha sonra üniversiteyi kazandı. Üniversiteyi Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Heykel Bölümünde öğrenim görmektedir.

Rutin yaşamına hem öğrenci hem de çeşitli restoranlarda garson yardımcılığı ve komilik yapmaktadır. Türk mutfağı ve dünya mutfağına ilgi duyması ve yemek sanatı ile tanışması geç olmadı. Mutfak lezzetlerinde en fazla iddialı olduğu damak zevkine güvendiği yemek serisi genelde et kombinasyonundan buluşmaktedir. Yeteneklerini çalıştığı restoranlarda profesyonel aşçılığa doğru ilerletirken TV8 ekranlarında yayına giren MasterChef Türkiye yarışmasına başvuruda bulundu ve yarışmaya katılmaya hak kazandı.

Masterchef Türkiye müsabakasından elendikten sonra neler yaptı?

Günümüzde halen aktif olarak Il Riccio Beach House’ta çalışmaya sürdürmektedir. Daha önceki iş deneyimi ise Morini’dir.MasterChef Türkiye müsabakasında MasterChef olmak için mücadele veren Masterchef Hakan Kanık genç kızların gözdesi. Dövmeleri ve atletik vücudu nedeni ile birden fazla hayranı var. Lakin MasterChef Türkiye müsabakasında elenerek hayallerine veda eden isim oldu. Lakin bu veda çiçeği burnunda bir kapıyı açtı. Hakan Kanık Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasına katılan isim oldu.

Hakan Kanık Survivor 2019 Türkiye Yunanistan müsabakasında!

Masterchef Hakan artık Survivor yolcusu. Hakan Kanık Survivor 2019 Türkiye Yunanistan müsabakasında! Böylelikle Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacıları içinde netleşen isim belli olmuş oldu. Survivor’da yarışacak isimlerin içinde!

Hakan Kanık Sosyal medya hesapları

Hakan Kanık instagram hesabına ulaşmak için tıklayın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.