Hakan Baş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
364
Hakan Baş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hakan Baş kimdir?, biyografi sitemizde Hakan Baş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hakan Baş kimdir? kaç yaşında?, Hakan Baş kimdir? memleketi neresi, Hakan Baş kimdir? evi nerede, Hakan Baş kimdir? nereli, Hakan Baş kimdir? instagram, Hakan Baş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hakan Baş kimdir? Biyografi

Hakan Baş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Bensu Soral eşi Hakan Baş kimdir? Hakan Baş kim? Hakan Baş kaç yaşında, nereli? Hakan Baş doğum tarihi, boyu, yaşı ile ilgili bilgileri bulacaksınızdır.

Hakan Baş 1983 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Hakan Baş, seri girişimci ve bunun yanı sıra Lidyana.com CEO’sudur. Lidyana.com başta olmak üzere Peak Games, Krombera, Anibera, Groop App ve Supermassive kurucu ortağıdır. Eylül 2016 tarihinde Wired UK dergisi Hakan Baş’ı “teknolojiye yön veren global 100 isim”den birisi olarak seçmiştir.

Hakan Baş’ın eğitim yaşamı Liseyi Üsküdar Amerikan Lisesi’nde tamamlamıştır.  Lisans eğitimini ise Cornell University, MBA eğitimini ise Yale University’de tamamlamıştır. Hakan Baş eski milli, rekortmen yüzücülerdendir. Hakan Baş bunun yanında Girişimcilik Vakfı kurucu YK üyesi, Endeavor Danışma Kurulu üyesi, SosyalBen Vakfı YK üyesi ve Fenerbahçe SK kongre üyesidir.

Hakan Baş Bensu Soral’dan önceki sevgilileri kimler oldu?

Hakan Baş Hande Soral birlikteliği evliliğe dönüştü. Peki, Hakan Baş’ın önceden yaşamında kimler oldu? İşte yanıtları.

Listenin ilk sırasında Hülya Avşar’ın kı kardeşi Helin Avşar yer alırken, ikinci sırada sunucu, manken ve oyuncu, Özge Ulusoy bir diğer isim ise Selin İmer. En son ta şarkıcı Hadise!

Hakan Baş Sevgilileri

Selin İmer
Hadise
Özge Ulusoy
Helin Avşar

Hakan Baş ve güzel oyuncu Bensu Soral 29 Eylül 2018 tarihinde evlendi.

Hakan Baş Sosyal Medya Hesapları

Hakan Baş Twitter hesabı: https://twitter.com/hakanbas?lang=tr

Hakan Baş İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/hakanbas/

Hakan Baş Görselleri ve Fotoğrafları

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.