Hailey Eylül Sani kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
258
Hailey Eylül Sani kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hailey Eylül Sani kimdir?, biyografi sitemizde Hailey Eylül Sani kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hailey Eylül Sani kimdir? kaç yaşında?, Hailey Eylül Sani kimdir? memleketi neresi, Hailey Eylül Sani kimdir? evi nerede, Hailey Eylül Sani kimdir? nereli, Hailey Eylül Sani kimdir? instagram, Hailey Eylül Sani kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Hailey Eylül Sani kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Eylül Sani
Doğum tarihi: 18 Ocak 2000
Doğum yeri: İzmir
Boy: 1.65 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber, Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Hailey Eylül Sani nereli? Kaç yaşında?

Hailey Sani kimdir, nereli, kaç yaşında, yer aldığı diziler, sevgilisi, boyu, kilosu ve burcu? Hailey Eylül Sani Sakız Reklamı ve ile ilgili araştırılan diğer detaylar, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Hailey Eylül Sani yaşamı ve biyografisi

Hailey Eylül Sani Türk Youtuber ve fonomendir. Youtube ve instagram üzerinden paylatığı video ve fotoğraflarla tanındı. Aynı zamanda Hailey Eylül Sani Sakız Reklamında rol aldı.

Hailey Sani kimdir, nereli, kaç yaşında, oynadığı diziler, boyu, kilosu ve burcu

Hailey Eylül Sani 18 Ocak 2000 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Kız kardeşinin adı Nil Sani’dir. Nil Sani de ablası gibi youtuber ve fenomendir. Hailey Eylül Sani babasının adı Cengiz Sani ve annesinin adı Melike Sani’dir.

Youtube ve vlog içerik yaratıcısı Hailey Eylül Sani kurduğu youtube kanalı üzerinden modanın en zirve trendlerini, güzellik sırlarını, sağlıklı yaşam videoları, keyifli sohbetler ve makyajlar ile ilgili içerikleri hedef kitlesi ile paylaşmaktadır.

Hailey Eylül Sani 2019 senesindesakız reklamı olan “Extra Gum” markasının reklam yüzü oldu. 2019 senesinde ise Brat web dizisi Stuck’da “Tara” rolüne hayat verdi.

Hailey Sani oynadığı diziler

Hailey Eylül Sani şimdilerde fenomen kız kardeşi Nil Sani ve ailesi ile birlikte Amerika Los Angeles’ta hayatlarını sürdürmekte ve orada ufak bir işletme ile geçimlerini sağlamaktadırlar. Hailey Eylül Sani bekar olup dizi, oyunculuk ve yaratıcı video içerikleri hazırlamaya sürdürmektedir.

Hailey Eylül Sani dizileri ve filmleri

Hailey Eylül Sani yer aldığı diziler, reklam filmleri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2019 Brat web Stuck (Tara) İnternet Dizisi
  • 2019 Extra Gum Sakız Reklamı Reklam Filmi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.