Hadi Özışık Kimdir Biyografi ve Hayatı

30.09.2021
364
Hadi Özışık Kimdir Biyografi ve Hayatı

Hadi Özışık Kimdir? Biyografi ve Hayatı, biyografi bölümünde Hadi Özışık Kimdir? Biyografi ve Hayatı biyografisi ile sizlerleyiz. Hadi Özışık Kimdir? Biyografi ve Hayatı , kaç yaşında, nereli hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Hadi Özışık Kimdir? Biyografi ve Hayatı – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Hadi Özışık Kimdir?

Hadi Özışık Kimdir? Biyografi ve Hayatı

Türkiye’nin en ileri gelen gazetecilerinden biridir. Çok sayıda gazetede çalışarak kısa bir sürede ün yapmayı başarmış nadir bireylerdendir.

Hadi Özışık Kaç Yaşındadır ve Nerelidir?

Hadi Özışık kimdir? Çok ünlü bir gazetecidir. Hadi Özışık nerelidir? Usta gazeteci Hadi Özışık Ankaralıdır. Gazeteci Hadi Özışık kaç yaşındadır? Hadi Özışık 1962 senesinde dünyaya gelmiştir. Hadi Özışık çok başarılı bir eğitim sürecinin sonrasında gazetecilik mesleğine adım atmıştır. Gazetecilik mesleğine 1982 senesinde başlayan Özışık’ın macerası Kars’ta başlamıştır. Karsta yayına giren Hüryurt gazetesi ile mesleğine başlayan Hadi Özışık’ı başarılı bir hayat beklemektedir. Gazetecilik macerasıne köşe yazarlığı ile başlayan Özışık zaman içinde kendisini geliştirdi ve yoluna sürdü.

Hadi Özışık’ın Çalışma Hayatı

Hadi Özışık profesyonel olarak da gazetecilik mesleğine 1986 senesinde başladı. Türkiye Gazetesi’ne profesyonel olarak adliye muhabiri işiyle girdi. Hemen sonrasında ise Günaydın Gazetesine ve Dinç Bilgin zamanında de Bugün gazetesinde çalıştı. Devamı olarak Meydan Gazetesi, Yeni Günaydın Gazetesi, Milliyet Haber Ajansı, Kanal 6, HBB Televizyonu, Tercüman Gazetesi, Sağduyu Gazetesi ve Star Gazetesi muhabirliği, köşe yazarlığı ve yöneticilik gibi meslekleri icra etti. Farklı alanlarda yaptığı çalışmalar ile sürekli olarak gündemde kaldı ve başarıları aracılığıyla kulaktan kulağa yayıldı. Bu kadar başarılı bir çalışma yaşamı ile gündemde olmak içinde olduğu dönem için çok büyük bir bunun bunun yanındalıktı. Hedefleri ve almış olduğu eğitim ışığında kendisini sürekli olarak olarak geliştirip ilerledi. Mesleğini beğenerek yapmaya özen gösterdi.

Hadi Özışık yalnızca bu çalışmalar ile kalmadı tabi ki, TGRT Haber de ‘’Basın Odası ‘’ isimli programı gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Best FM de bir süreliğine ‘’Konuşan Türkiye’’ adlı programda sunuculukta yaptı. Başarılarının doruk noktasına ulaştığı zamanlarda yani 28 Şubatta Yeni Günaydın Gazetesi kapandı ve Hadi Özışık işsiz kaldı fakat bu durum bile onu senedirmadı. 1999 senesinde internet ile tanışan Hadi Özışık çalışmalarında kaldığı yerden sürdü. 3 yıllık işsizlik zamanında Hadi Özışık’a birden fazla dava açıldı. Hadi Özışık için her şey artık bambaşka olacaktı. 05.05.2000 senesinde internet haber.com u kuran Hadi Özışık çalışmalarını sürdürdü. ‘’Kirli Sayfa’’ kitabının da yazarıdır. Kurucusu olduğu sitede yazarlık yaparak kariyerine sürdü. Gazetecilik mesleğinde birden fazla ödül alan Özışık başarılı adımlar ile mesleğinde ilerliyor.


 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.