Hacı Sabancı kimdir, Hacı Sabancı kaç yaşında?

07.11.2021
152
Hacı Sabancı kimdir, Hacı Sabancı kaç yaşında?

Hacı Sabancı kimdir, biyografi bölümünde Hacı Sabancı biyografi sayfası ile karşınızdayız. Hacı Sabancı kaç yaşında?, Hacı Sabancı memleketi neresi, Hacı Sabancı facebook, Hacı Sabancı nereli, Hacı Sabancı instagram, Hacı Sabancı ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Hacı Sabancı kimdir? başlığımızın detayları..

Hacı Sabancı Kimdir – Hacı Sabancı Biyografi

Hacı Sabancı 1987 İstanbul doğumlu, Ömer ve Arzu Sabancı’nın en büyük oğludur. İstanbul Saint-Benoit Fransız Lisesi’ni bitirdiktan sonra, Amerika/Boston TUFTS University’de ekonomi eğitimi aldı. Üniversite eğitiminin sonrasında Londra’da, City University’de Denizcilik ve Finans üzerine master programına katılarak eğitimini bitirdi.

Densa Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Hacı Sabancı, bunun yanı sıra Marinsa Denizcilik ve Hayat Tekstil şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Babası Ömer Sabancı’nın 2004-2007 senelerı içinde başkanlık yapmış olduğu TÜSİAD’a 2009 senesinden beri üyedir. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Hacı Sabancı, bunun yanı sıra Beşiktaş Kongre Üyesi’dir.

Şu an genç yaşına rağmen başarılı ve emin adımlarla iş dünyasında ilerlemekte, Marinsa Denizcilik ve Densa Holding Şirketleri’nin bu zamana kadar göstermiş olduğu başarılı ivmeyi daha da yükseltmek için aktif iş yaşamına sürdürmektedir.

Altı yıllık sevgilisi Özge Ulusoy’la yollarını ayıran Hacı Sabancı,yeni sevgilisi Zeynep Nazlı Kayı,mağazin gündeminde çok fazla konuşulmakta.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.