Güzide Mertcan kimdir, Güzide Mertcan kaç yaşında?

05.11.2021
42
Güzide Mertcan kimdir, Güzide Mertcan kaç yaşında?

Güzide Mertcan kimdir, biyografi bölümünde Güzide Mertcan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Güzide Mertcan kaç yaşında?, Güzide Mertcan memleketi neresi, Güzide Mertcan facebook, Güzide Mertcan nereli, Güzide Mertcan instagram, Güzide Mertcan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Güzide Mertcan kimdir? başlığımızın detayları..

Güzide Mertcan Kimdir – Güzide Mertcan Biyografi

Güzide Mertcan  1988 İzmir doğumludur. Celal Bayar Üniversitesinden  mezun olmuştur. Masterchef Türkiye yarışmacısıdır.Evlenip İstanbul’a taşındıktan bir süre sonra ablasıyla ortak bir tekstil şifrketi kurdu. Abiye ve günlük giyim kıyafetleri hazırlıyor. Çocuklarından dolayı aktif olarak çalışma yaşamında fazla bulunmadı. Çocukların biraz büyümesiyle uzman estetisyenlik aldı.

TV8 ekranlarında yayına giren  Masterchef yarışmasıyla tanınan ve sosyal platformda 7 milyon TL değerindeki evinin fotoğraflarını paylaşmasıyla gündeme geldi.

Sosyal medya hesabında da hatrı sayılır bir takipçi sayısı olan Güzide Mertcan Mustafa Mertcan ile evlidir. Güzide Mertcan, bunun yanı sıra 3 çocuk annesidir. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.