Güzide Çiğdem Akın kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
301
Güzide Çiğdem Akın kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Güzide Çiğdem Akın kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Güzide Çiğdem Akın kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Güzide Çiğdem Akın kimdir? kaç yaşında?, Güzide Çiğdem Akın kimdir? memleketi neresi, Güzide Çiğdem Akın kimdir? evi nerede, Güzide Çiğdem Akın kimdir? nereli, Güzide Çiğdem Akın kimdir? instagram, Güzide Çiğdem Akın kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Güzide Çiğdem Akın kimdir? Biyografi

Güzide Çiğdem Akın nereli? Kaç yaşında?

Güzide Çiğdem Akın kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Güzide Çiğdem Akın yer aldığı diziler? Güzide Çiğdem Akın sevgilisi kim? Güzide Çiğdem Akın boy kilo yaş bilgileri, ile ilgili araştırılan konular, oyunculuk kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Güzide Çiğdem Akın yaşamı ve biyografisi

Güzide Çiğdem Akın Türk dizi, tiyatro oyuncusudur. Aynı zamanda voleybol oyuncusudur. Beni Bırakma dizisinde oynadığı Defne rolü ve sahne aldığı tiyatro oyunları ile tanınmaktadır.

Güzide Çiğdem Akın boy kilo yaş

Güzide Çiğdem Akın 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite yaşamına Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Sanatları Oyunculuk bölümünde sürdürdü ve bu alandan mezun oldu. Oyunculuk kariyerine tiyatro sahnelerinde oynadığı oyunlarla adım attı. Günümüzde Levent Unalan ajan çatısı altında çalışmaktadır. Güzide Çiğdem Akın ilk dizisi “Beni Bırakma” dizi fil projesinde oynadığı “Defne” rolü ile yıldızı parladı.

Güzel oyuncu Güzide Çiğdem Akın boyu 1.76 kilosu 57 kg göz rengi kahve ve saç rengi siyah’tır.  Güzide Çiğdem Akın iyi bir at binicisi, bunun yanı sıra dans etmeyi seven, piyano çalmaktan hoşlanan ve yüzme sporlarını yapmaktan zevk duymaktadır.

Güzide Çiğdem Akın dizileri ve filmleri

Güzide Çiğdem Akın yer aldığı diziler? Güzide Çiğdem Akın hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Beni Bırakma – Defne

Güzide Çiğdem Akın tiyatro oyunları

  • Kocasını Pişiren Kadın
  • Margrett
  • Romeo ve Juliet
  • Antonıa
  • Lady Macbeth
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.